Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.03.2018

Anna Przybylska pracowała dla Zenka Martyniuka! Pokazał unikatowe zdjęcie sprzed 20 lat! Tak wyglądała zanim została gwiazdą kina

Anna Przybylska pracowała dla Zenona Martyniuka


Anna Przybylska pracowała z Zenkiem Martyniukiem

Anna Przybylska odeszła, gdy miała zaledwie 36 lat i zostawiła po sobie pustkę, której nigdy nie uda nam się wypełnić do końca. Była kochana, podziwiana i szanowana za swoje dobre serce, skromność i talent. Nic dziwnego, że wszyscy wspominają ją ciepło i żałują, że nie mogli spędzić z nią więcej czasu. Zenon Martyniuk, lider zespołu Akcent przyznał nawet, że żałuje, że Anna nie zagrała w jego teledysku. Skąd się znali? Jak wyznał muzyk, gwiazda… dorabiała na planie jego klipu pomagając przy makijażu i stylizacji.

Co się stało z ustami Oliwii Bieniuk? Tak dużych jeszcze nie miała! Jarosław żartuje, że użądliła ją osa! A ona na to…

Jak pisaliśmy kilka tygodni temu, Anna i Zenon poznali się na planie teledysku Martyniuka. W rozmowie z tabloidem Martyniuk wreszcie odsłonił kulisy tej znajomości. Artysta przyznał w wywiadzie dla Super Expressu, że na początku nie miał pojęcia kim była piękna dziewczyna, która pudrowała mu nos w latach 90.

Była już popularna, ale przy tym wszystkim bardzo skromna i serdeczna. Piękna dziewczyna! Teraz żałuję, że nie zagrała w moim teledysku, a jedynie czesała modelki i pudrowała mi twarz, żebym się nie świecił w kadrze. Nie poznałem Ani. Dopiero obecna na planie moja żona Danuta w pewnym momencie zapytała, czy nie zauważyłem, że pudrowała mnie aktorka ze „Złotopolskich” – wyjawił muzyk

Nie ma wątpliwości, że Przybylska pięknie wyglądałaby w każdej odsłonie. Faktycznie szkoda, że nie zaprosił jej do udziału w nagraniach. Być może nadrobi to zapraszając do klipu jej córkę? Oliwia Bieniuk to wierna kopia mamy, a z wiekiem robi się tylko piękniejsza!

Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka jest coraz piękniejsza! Zobaczcie jak bardzo przypomina mamę!

Jarosław Bieniuk z ukochaną i dziećmi na weselu! Martyna Gliwińska ma taką samą kreację jak Małgorzata Rozenek!

Anna Przybylska pracowała dla Zenona Martyniuka

Anna Przybylska pracowała dla Zenona Martyniuka

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014

Chcesz żeby powstał film o Annie Przybylskiej?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×