Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Anna Powierza szczerze o depresji: „Przede wszystkim cieszę się, że się nie poddałam”

Anna Powierza, "Klan", 2007 r. (fot. AKPA)


Anna Powierza o depresji

Anna Powierza ostatnio przechodziła trudny czas. Podczas ciąży gwiazda przytyła aż 30 kilogramów i przez dłuższy czas walczyła o powrót do formy sprzed porodu.

Po tygodniach pełnych treningów udało się osiągnąć wymarzony efekt. Teraz Powierza jest nową osobą, ale nie ukrywa, że było jej ciężko. Przypomnijmy, że przez to, że przytyła, miała problem z karierą. Odbiło się to na jej psychice:

Porównując ilość pracy i propozycji, którą miałam wtedy i dziś, różnica jest diametralna! I to oczywiście bardzo wpływa na psychikę. Gdy się ma malutkie dziecko, a za to nie ma na rachunki, śpi się zdecydowanie gorzej, o ile oczywiście w ogóle uda się zasnąć. Przede wszystkim cieszę się, że się nie poddałam. Że mimo tego, że wszystko było przeciw mnie, że lekarze specjaliści twierdzili, że jestem okazem zdrowia i wyszukuję sobie choroby, nie przestałam szukać pomocy. A jeszcze bardziej jestem dumna z tego, że walczyłam o siebie z tak niezłomną konsekwencją. Nie doprowadziłam do cukrzycy. W tej chwili moja choroba jest w reemisji. Udało mi się. Wygrałam. Pokonałam samą siebie, moje wszystkie demony i słabości. To daje ogromną moc – wyznała na łamach Faktu

Cieszymy się, że wszystko jest już dobrze! 🙂

Zobacz: Anna Powierza schudła aż 30 kilo! Jak to zrobiła? Dieta i ćwiczenia plus… Oto efekt!

Anna Powierza - fundacja Znajdki 2017

Anna Powierza o depresji

Anna Powierza - premiera Ssang Yong Tivoli 2017

Anna Powierza miała depresję

Stosujesz jakąś dietę?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×