Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 13.12.2017

49 letnia rozpalona Anna Popek pokazała swoje zmysłowe zdjęcie z sypialni!

Anna Popek Anna Popek


Seksowna Anna Popek kusi z sypialni

Annę Popek widzowie znają głównie z misyjnych programów TVP. Obecnie 49 letnia gwiazda postanowiła iść o krok dalej i spróbować swoich sił w nowej zaskakującej roli. Boska Anna jest aktorką! Gwiazda zagrała jedną z gościnnych ról w serialu Pensjonat nad rozlewiskiem. Na swoim profilu na Instagramie Popek pochwaliła się gorącymi zdjęciami z planu, na których pozuje w seksownej odsłonie!

 

W szóstej serii sagi Nad rozlewiskiem Popek zagra samą siebie. Wcieli się bowiem w dziennikarkę, która przyjedzie na Mazury, by przeprowadzić wywiad z mieszkającą tu wielką gwiazdą Ewą Sztern (Maria Pakulnis). Scenarzyści serialu przygotowali jednak dla atrakcyjnej gwiazdy TVP niemałe wyzwanie, prezenterka miała zagrać gorące sceny łóżkowe. Propozycja okazała się dla Popek niezwykle intrygująca.

Bardzo mi się spodobało, bo w tej roli miałam wystąpić w scenie łóżkowej – scena łóżkowa, bielizna nocna i ja – przyznała gwiazda w rozmowie z agencją Newseria.

Zdjęcie, które Popek opublikowała na swoim profilu już rozpaliło zmysły internautów. Anna pozuje w seksownej piżamie. To gorące ujęcie powstało na chwilę przed kręceniem scen łóżkowych, które ostatecznie nie powstały. Zalotne spojrzenie, nóżka podniesiona do góry i sypialniane wdzianko – tak w skrócie możemy opisać to, co na nim widzimy. Popek wzięła sobie do serca rolę w serialu i zadbała o każdy szczegół.

Potraktowałam to jako wielkie wyzwanie, nabyłam komplet jedwabnej bielizny w tym celu, aby ładnie zaprezentować się naszym widzom i pojechałam na plan – mówiła.

Scena łóżkowa zapowiadała się bardzo obiecująco. Myślałam, że będzie interakcja z mężczyzną, ale okazało się, że wątek był poprowadzony inaczej i w końcu tę noc spędziłam z laptopem na kolanach, więc tak sobie – dodała Anna Popek.

Niemniej jednak dziennikarce spodobała się stylizacja z planu, bo na swoim profilu na Instagramie często chwali się ujęciami z planu. Trzeba przyznać, że widok 49 letniej bardzo zmysłowej Anny Popek w satynowej piżamce i szlafroku robi ogromne wrażenie. Popek bardzo cieszyła się z propozycji zagrania dziennikarki w serialu, ale z chęcią przyjęłaby również inne role.

Mogłabym być żoną rybaka, sprzedawczynią w lokalnym sklepie albo okrutną panią prokurator, która przyjeżdża, żeby rozwiązać jakąś zagadkę. Ale rolę dziennikarki też przyjęłam z wielką radością i z szacunkiem – wyznała.

Jak myślicie, czy Anna Popek ma szansę na karierę aktorki serialowej?

49-letnia seksowna Anna Popek pozuje z nastoletnią córką na ściance! Wyglądają jak siostry!

Zmysłowa gwiazda TVP karci Polaków za brak wiary w Boga! „Czas się obudzić z letargu!”

Gwiazdy na uroczystym rozdaniu tytułów Przyjaciel Zaczarowanego Ptaszka: Anna Dymna, Maciej Zakościelny, Anna Popek

Czy uważasz, że Anna Popek jest dobrą dziennikarką?Komentarzy: 4


Asia | 18 listopada 2017, 00:14

Ależ ona ma figurę.. Super! Pewnie stosuje iqacai żeby jej było łatwiej utrzymac bo w pewnym wieku metbolizm spada więc trzeba go wspomagać. No ale figurka bardzo fajna. Jest co zazdrościć.


Gość | 17 listopada 2017, 20:33

Taka Ruska babuszka.


Gość | 17 listopada 2017, 18:41

Wschodni typ urody !


Gość | 17 listopada 2017, 18:40

Wschodni typ urody


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×