Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 19.11.2017

Wściekła Anna Mucha wypowiedziała wojnę mediom! „Pewna granica została przekroczona”

Anna Mucha w M jak miłość


Anna Mucha wypowiada wojnę mediom

Anna Mucha jest jedną z najpopularniejszych, ale i najbardziej kontrowersyjnych gwiazd polskiego show-biznesu. Uwielbia prowokować swoim  negliżem i zmysłowością, robi to świadomie i regularnie na swoich profilach. Media zatem rozpisują się o jej życiu prywatnym, bowiem temat  jej osiągnięć zawodowych wyczerpuje się właściwie w serialowej roli Madzi w „M jak miłość”. Złośliwi mówią, że prócz wizerunku kobiety femme fatale zmysłowa Mucha niczego wiecej nie wnosi do świata artystycznego, jednak aktorka stara się tym nie przejmować. Dopóki serwisy plotkarskie nie zajmowały się jej rodziną, Mucha podchodziła do publikacji na swój temat z dystansem. Ostatnio jednak puściły jej nerwy.

Mucha często dzieli się z internautami odważnymi zdjęciami, które są wdzięcznym tematem dla mediów plotkarskich. Fani kochają aktorkę za soczysty biust, bezkompromisowe podejście do życia oraz jej zadziorny charakterek. Do tej pory Ania była jedną z nielicznych gwiazd, które nie przejmują się plotkami na swój temat. Kiedy niedawno pojawiła się informacja, że gwiazda „M jak miłość” jest w żałobie po śmierci babci, ta postanowiła bardzo nerwowo zainterweniować. Na swoim profilu umieściła ostry wpis:

W związku z pojawieniem się na portalach plotkarskich oraz w prasie kolorowej informacji, które wyjątkowo głęboko wkraczają w prywatność tak moją, jak również moich bliskich oficjalnie oświadczam, że nie godzę się na dalsze ingerowanie mediów w życie osobiste mojej Rodziny. Nikt z mojej Rodziny i bliskich nigdy nie dążył do „sławy” i ich życie osobiste nie powinno być przedmiotem zainteresowania mediów. A robienie „newsów dnia” ze spraw głęboko intymnych uważam za wyjątkowy nietakt i pogwałcenie prawa do prywatności – napisała wściekła Mucha

Mucha przypomniała również, że nie wyklucza w przyszłości kroków prawnych.

Prawo do prywatności oraz do życia rodzinnego są dobrami osobistymi, które podlegają ochronie prawnej i które mogą być skutecznie dochodzone przez sądami. Wobec tego uprzedzam, że w przypadku tego i każdego kolejnego naruszania prywatności tak, mojej jak i moich bliskich nie zawaham się wstąpić na drogę sądową celem dochodzenia swoich praw – zaznaczyła Mucha.

Ostra babka!

Anna Mucha cała w skowronkach! Wcześniej na zapleczu z kimś bardzo sławnym zrobiła czekoladowy fondant z lodem, który rozpływał się w jej ustach!

Anna Mucha cała w skowronkach! Wcześniej na zapleczu z kimś bardzo sławnym zrobiła czekoladowy fondant z lodem, który rozpływał się w jej ustach!

Ranking dziewic polskiego show-biznesu! Niektóre nazwiska mogą was zaskoczyć!

Lubisz Annę Muchę?Komentarzy: 3


Gość | 31 października 2017, 21:12

Goła pupa to nie intymność ?


Gość | 30 października 2017, 20:46

Widac ,ze jest Zydowka.


lollol | 30 października 2017, 19:40

jeny! ile ona ma w tych denkach? -100 dioprtii?!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×