Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 20.11.2017

Anna Mucha ma romans z Krystianem Wieczorkiem?!

Anna Mucha i Krystian Wieczorek mają romans w M jak miłość


Anna Mucha i Krystian Wieczorek parą w M jak miłość

W popularnym serialu M jak miłość szykuje się ognisty romans! Anna Mucha i Krystian Wieczorek będą serialowymi kochankami!

To jak wygląda Anna Mucha wszyscy wiemy, seksowną aktorkę możemy często podziwiać na jej profilu. Być może te odważne foty widziała również młoda żona Wieczorka – Maria Szafirska. Jak informuje Na żywo, pomysł na filmowy romans Wieczorka z Muchą nie spodobał się żonie aktora, która właśnie na planie M jak miłość poznała swojego męża mając na początku znajomości z nim gorące sceny.

Żona Krystiana Wieczorka już tak nie wygląda. Aktorka zdecydowała się na diametralną zmianę fryzury!

Okazało się jednak, że atrakcyjna Anna Mucha nie jest zainteresowana przystojnym Wieczorkiem. Jak donosi gazeta Mucha bardzo wspiera 25-letnią żonę aktora, która teraz gra w Pierwszej miłości. Wzięła ją nawet w obronę gdy Krystian narzekał, żona za dużo gra we Wrocławiu i nie wraca do niego do domu w Łodzi.

Choć żona dzwoni codziennie, on jest rozczarowany tym, jak wygląda ich związek, twierdząc, że ukochana za dużo czasu poświęca pracy – mówi informator Na żywo.

Anna Mucha zareagowała na to ostro i zbeształa Wieczorka, który sam jest wolnym duchem, a żonę, w dodatku młodą zamknął by w czterech ścianach – czytamy dalej

Podobno Wieczorek był zły na Muchę za taką reprymendę, ale potem przemyślał to i Ani podziękował.

Obiecał też, że nie będzie wywierał na żonie presji, by szybko zostali rodzicami. Ania wytłumaczyła mu, że każda kobieta musi dojrzeć do tej decyzji – mówi informator gazety.

Przypomnijmy Krystian i Marysia są małżeństwem niecały rok, w lipcu będzie pierwsza rocznica.

Krystian Wieczorek zrezygnował z roli w sadze o Rozlewisku. Wiemy kto go zastąpi

Śluby gwiazd 2016 - Krystian Wieczorek i Maria Szafirska

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska

Anna Mucha - TOUS jesień/zima 2017

Anna Mucha zagra kochankę Krystiana Wieczorka

Czy oglądasz „M jak miłość”?Komentarzy: 6


Dentysta | 13 sierpnia 2017, 07:19

Panie „Geljotosc” ta „rura z przeszłością” jak nazwałeś wulgarnie zapewne by ciebie nie chciała. Ech ty zawistny stary capie…


TeteGość | 22 czerwca 2017, 21:13

To jest dramat


Geljotość | 22 czerwca 2017, 15:44

Mam prawie 60 lat,ale czegoś takiego nie wpuścił bym do łóżka,z takim PRZEBIEGIM.Można sobie OBRZYDZIĆ kobietę do końca życia.MASAKRA.RURA z przeszłością.


Dziwne | 22 czerwca 2017, 13:40

Beznadzieja


Gość | 22 czerwca 2017, 12:30

Gdzie Ty masz oczy.


wwe | 21 czerwca 2017, 22:56

no teraz rwą muchę jak poprawiła trochę swój wygląd. jednak dieta, iqacai i ćwiczenia w jej przypadku poprawiły jej wygląd wygląda jeszcze bardziej kobieco, seksownie i pięknie. jedna z lepszych aktorek w sumie jak dla mnie


Dodaj komentarz
×