Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Anna Lewandowska znów rozpływa się nad swoim mężem: „Dla takich chwil warto żyć”

Anna Lewandowska Robert Lewandowski mecz


Anna Lewandowska o meczu Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski to bez wątpienia jeden z najlepszych polskich piłkarze. Wszyscy mali chłopcy chcieliby w przyszłości zajść tak daleko, jak on.

Popularny Lewy wciąż zachwyca formą. Jeszcze nie opadły emocje po historycznym wyczynie, jakim jest strzelenie 5 goli w dziewięć minut. Tym razem nie było aż tak spektakularnie, ale trzeba przyznać, że takiego meczu mało kto się spodziewał. W jeden ósmej finału Ligi Mistrzów Bayern Monachium mierzył się z Juventusem Turyn. Na tym etapie zasady są jasne: ta drużyna, która okaże się lepsza w dwumeczu, przechodzi dalej. Pierwsze spotkanie rozegrano w Turynie. 23 lutego padł wynik 2-2. Oznaczało to, że aby awansować drużyna Roberta Lewandowskiego miała dość łatwe zadanie i rewanż na własnym stadionie nie wydawał się czymś strasznie trudnym. Tymczasem dziś doszło do niewiarygodnej konfrontacji. Po niespełna 28 minutach mieliśmy już 2:0, ale dla… Juventusu Turyn! Gole Paula Pogby i Juana Cuadrado znacznie przybliżyły włoski zespół do awansu! Dopiero gole w końcówce spotkania dały Bayernowi nadzieję. Jeden z nich to dzieło Roberta Lewandowskiego, a drugi Thomasa Muellera. Potrzebna więc była dogrywka. Tu już niepodzielnie rządził zespół z Monachium. Bramki zdobyte przez Thiago Alcantarę i Kingsleya Comana nie pozostawiły złudzeń. To Bayern awansował do ćwierćfinału.

Mecz z trybun oglądała Anna Lewandowska. Ona, tak samo jak i jej mąż, bardzo przeżywała wynik spotkania. Towarzyszyła jej Ann Kathrin Vida Brommel, narzeczona Mario Goetzego. Ten niesamowity mecz Anna podsumowała krótko:

Jak to mówi moja Teściowa: DLA TAKICH CHWIL WARTO ŻYĆ! – napisała na Facebooku

To nie pierwszy raz, gdy Anna pokazuje, jak bardzo dumna jest ze swojego męża. My, jako kibice, również cieszymy się z doskonałej dyspozycji Roberta.

Anna Lewandowska na meczu Bayernu Monachium

Anna Lewandowska na meczu Bayernu Monachium

Anna Lewandowska na meczu Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów z koleżanką

Anna Lewandowska na meczu Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów z koleżanką

Robert Lewandowski czy Grzegorz Krychowiak? Którego wolisz?Komentarzy: 4


Gość | 17 marca 2016, 16:34

Taaaa dla jego kasy warto zyc ,ty zamezna Stachurska.


Gość | 17 marca 2016, 16:32

Brzydki Zyd z tego Lewandowskiego .Ona tez brzydula ,oboje maja wiekie haczykowate nochale.


Gość | 17 marca 2016, 13:24

ale kogo???


Gość | 17 marca 2016, 10:36

Mi waga spadała znacznie jak stosowałam slimcea. Był to efekt diety ograniczającej tłuszcze, niewielkiego ruchu (raz w tygodniu bieganie ) no i tabletek Slimcea. Udawało mi sie nieraz chudnąć nawet 5kg miesięcznie.


Dodaj komentarz
×