Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 21.11.2017

Anna Lewandowska najpierw uwodzi Roberta, a po chwili przytula się do maleńkiej Klary! Co za słodkie fotki!

Anna Lewandowska całuje się z Robertem


Anna Lewandowska z córeczką Klarą

Anna Lewandowska bardzo często publikuje swoje zdjęcia z treningów, spacerów, wyjazdów. Jej fani jednak najbardziej czekają na kolejne słodkie fotki z trzymiesięczną córeczką Klarą.

Każda fotografia z dzieckiem Lewandowskich staje się przedmiotem zachwytów, setek reakcji, komentarzy, laików i udostępnień. Każdym nowym zdjęciem Klary Lewandowskiej interesują się też media. Ostatnia fotka trenerki z córką, którą w arbuzowym kombinezonie zabrała na trening drużyny Bayernu Monachium, zdobyła już prawie 200 tys. lajków!

Klara Lewandowska będzie prawdziwą fashionistką! Jej dres w arbuzy robi furorę i wcale nie jest drogi

Anna Lewandowska całuje Roberta i przytula Klarę

Anna Lewandowska ponownie podzieliła się z fanami niezwykle rozczulającymi zdjęciami. Na jednym widzimy zakochaną parę sportowców, dumnych rodziców Klary. Robert Lewandowski patrzy na swoją piękną Annę jak na miss świata!

Na kolejnym zdjęciu mamy już inny obrazek, trenerka przytula swojego bobaska ubranego w słodkie misiowe śpioszki. Wielka szkoda, że zdjęcie zostało tak zrobiona, że ponownie nie widać na niej twarzy Klary. Nic więc dziwnego, że fani Lewandowskiej wciąż dopytują, kiedy Ania pokaże córeczkę w całej okazałości.

Momenty kiedy się przytulamy 👶🏻mógłby trwać wiecznie ❤️ też tak macie Kochani? – napisała Ania pod zdjęciem

Podoba wam się najnowsze zdjęcie Anny z Klarą?

Umięśniony Robert Lewandowski przytula drobniutką Klarę! Rozczulający widok

Anna Lewandowska z córeczka Klarą

Anna Lewandowska z córeczka Klarą

Anna i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy

Czy Anna i Robert Lewandowscy tworzą dobraną parę?Komentarzy: 4


Gość | 21 sierpnia 2017, 05:44

Dosyyyyyyyyc o nich….kocham ich okrutnie ale wystarczy juz. Panstwo Lewndowscy ogarnijcie sie juz z ta reklama . Ludzie przestana Was lubic.Proszę. ..


Ewunia | 20 sierpnia 2017, 23:09

No i super fajna fit rodzinka. 🙂 Mała Klara pewnie w przyszlości nie bedzie musiała się odchudzać czy stosowac iqacai bo mamusia ją bedzie od małego dobrze rpowadzić. 🙂 Fajnie ma.


Goral | 20 sierpnia 2017, 17:55

Napiszcie jeszcze że niesamowite bo karmi swoje dziecko;-) WOW!!!!! LUDZIE NIESAMOWITE!!!!!! MAMA PRZYTULA SWOJE DZIECKO;-) LUDZIE ARMAGEDON!!!!!!!!!!!! NIESAMOWITE!!! Cudowna kobieta !!!!! Lewandowska na prezydenta!!!!!! (( żałosna strona i mega głup. Agrykol ….. gratulacje dla pismaka że popisał się takim wydarzeniem…


Gość | 20 sierpnia 2017, 17:31

Nie wiem czym Jastrzab się tak jara?!
To normalne ,że matka przytula swoje dziecko !
Nic w tym nadzwyczajnego…..


Dodaj komentarz
×