Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Boski sweterek Anny Lewandowskiej zrobił wielką furorę wśród jej fanek! Wiemy gdzie można taki ciuszek kupić!

Anna Lewandowska - ALma Bis Sweater


Anna Lewandowska w pięknym swetrze na meczu męża

Dla wielu Anna Lewandowska jest ikoną mody. Od pierwszych chwil, gdy Ania pojawiła się w mediach, oczy fanów i komentatorów były zwrócone na styl ubierania się żony Roberta Lewandowskiego.

Sportsmenkę już nie raz mogliśmy oglądać w przepięknych balowych sukniach, klasycznych koktajlowych lookach czy nawet w dresie.

Dodatkowo, Anna, jako perfekcyjna żona, która każdego dnia mocno wspiera swojego męża w jego poczynaniach, jest stałą bywalczynią stadionów, skąd bacznie obserwuje swojego męża, kibicując mu gorąco z trybun często z córeczką Klarą.

Na ostatnim meczu stylizacja Lewandowskiej wzbudziła wielką sensację. Obserwatorki gwiazdy zbzikowały na punkcie jej swetra. Posypała się lawina komentarzy z pytaniami gdzie i za ile można kupić ten piękny ciuszek.

Sprawdziliśmy to!

Sweter jest częścią najnowszej kolekcji marki Zadig & Voltaire. Jego pełna nazwa to Alma Bis Sweter. Cena ubrania może nie jedną osobę zwalić z nóg, ponieważ aby mieć w szafie taki sam sweter jak Anna Lewandowska należy zapłacić ok. 1300 zł!

Czy faktycznie jest wart swojej ceny?

Klara Lewandowska jest bardziej podobna do Roberta czy do Ani? Wszystko już wiadomo!

Mamy medialną bitwę na batony?! Ewa Chodakowska kontra Anna Lewandowska!

Tęczowa bluza Anny Lewandowskiej to istna magia! Ten zaczarowany ciuszek świeci w nocy! Wiemy gdzie można go kupić!

Czy Anna Lewandowska ma dobry modowy gust?Komentarzy: 5


Gość | 29 października 2017, 20:23

Nie mam nic do ludzi ktorzy wydaja pieniadze jak je maja przeszlosc jaka ma nie ma nic do terazniejszosci pieniadzy w skarpete chowac nie bedzie brawo za jej styl I matczyna opieke a komentarze w stylu pani Any j/w swiadcza o ludzkiej wstretnej zazdrosci


Gość | 29 października 2017, 18:12

Gdzie ten ładny sweterek, bo nie mogę się dopatrzeć? Haaaaaa


Ana | 29 października 2017, 18:02

Ubrania markowe są dla takiej wiesniary jak ona gdyby miała jaka klasę to pokazała by jak w sieciowce ubrać się mogą dziewczyny takie jak ona kiedyś była biedną a teraz jej bije


Ana | 29 października 2017, 17:57

Wiesniara sprzedaje wszystko nie może żyć żeby nie pokazać jak się nawet poprawnie przeciągnąć zbawczym gowna które wysyłasz zaraz pokaże jak uprawiać seks żeby nie zgrubnac puste żałosne lale żerują na idiotach


Gość | 29 października 2017, 14:38

Gdybym miala tyle kasy co A.L. to tez kupowalabym sobie duzo markowych ubran.


Dodaj komentarz
×