Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Anna Lewandowska na romantycznej randce z Robertem w sukience za… 149 złotych. Aż zamurowało fanów z wrażenia

Anna Lewandowska w sukience za 149 złotych


Anna Lewandowska w czerwonej sukience za 149 złotych

Anna Lewandowska pokochała sukienki za przystępną cenę. Gdy inne WAGs dwoją się i troją wydając na stylizacje tysiące złotych, żona Roberta Lewandowskiego opublikowała zdjęcie z romantycznej randki na Mykonos. W zjawiskowej kreacji za jedyne 149 złotych wyglądała bardzo sexy. Fani aż zaniemówili z wrażenia. My również.

Gwiazda doskonale wie, że nic tak nie pobudza męskiej wyobraźni jak grecka opalenizna połączona z ognistą czerwienią. Na kolacji prezentowała się wyśmienicie. Podobnie zresztą jak na plaży, gdzie podejrzeli ją paparazzi w skąpym bikini.

Czasami elegancko ? zrzucam ubrania sportowe i lecę na randkę ?☀️ Miłegowieczoru FitFreaki!??✌?Time to be elegant ?changing my sportswear and im off for a date ??? have a nice evening Fit Freaks!#evening #datenight #nice #elegant #dress @sugarfree #healthyplanbyann #annalewandowska

W komentarzach zaroiło się od ochów i achów. Nie dostrzegliśmy nawet jednego słowa krytyki, co w przypadku tak potężnej armii obserwatorów jest ogromnym sukcesem.

Dzięki hasztagom dowiedzieliśmy się, że czerwona sukienka Anny Lewandowskiej pochodzi ze sklepu Sugarfree. Coś czujemy, że wkrótce na ulicach w tym samym modelu będzie można spotkać wiele Polek.

Zobacz: Bajeczne wakacje polskich piłkarzy i WAG’s po EURO 2016: Lewandowskich w Grecji, Boruców na Ibizie, Szczęsnych dookoła świata

Anna Lewandowska w czerwonej sukience Sugarfree

Anna Lewandowska w czerwonej sukience Sugarfree

Anna Lewandowska vs Ewa Chodakowska. Która lepsza?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×