Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 19.01.2018

Coroczny hit Anny Lewandowskiej w ogniu krytyki! Dyskusję zakończyła cięta riposta gwiazdy

Anna i Robert Lewandowski


Anna Lewandowska skrytykowana za bezglutenowe pierniczki

Święta to czas wybaczania, zgody i życia w harmonii z rodziną, partnerem, a nawet szczekającym psem sąsiada. To okres wypełniony śmiechem, podekscytowaniem i radością z przebywania w gronie tych, którzy są dla nas najważniejsi. Niestety, Grinch drzemie w każdym z nas – przekonała się o tym Anna Lewandowska, która tym razem „zawiniła” przepisem na bezglutenowe pierniczki.

Trenerka na swoim Instagramie podzieliła się przepisem na zdrowe, dietetyczne pierniczki, które właściwie niczym nie różnią się od normalnych, a będącym na diecie zagwarantują spokój ducha i czyste sumienie:

Pyszne, bezglutenowe pierniki 🍪🎄 MÓJ COROCZNY HIT! – napisała pod uroczym zdjęciem, na którym pozuje z pierniczkami domowej roboty

Fanki, w słusznej większości, były zachwycone, jednak znalazła się wśród nich ta jedna, która w tym roku aspiruje do roli Grincha:

 Szkoda mi twojego chłopa, co ten biedak przy tobie może jeść? – napisała

Trenerka zauważyła wpis i jak zwykle bardzo grzecznie odpowiedziała:

Wszystko:) i zdrowo, więc niech nie będzie Ci szkoda 🙂

Jej fanki natychmiast stanęły za gwiazdą murem:

  • Aniu, gdyby Robert Lewandowski nie mógł jeść wszystkiego i zdrowo to nie miałby sił żeby być dobrym piłkarzem. Dobra dieta to podstawa w sporcie – bez tego ćwiczenia nie przyniosą żadnych efektów 🙂 Aaa i samopoczucie od razu lepsze 🙂
  • Dokładnie! 🙂 Zdrowo nie znaczy, że są ograniczenia. Dlaczego ludzie uważają, że jak coś jest zdrowe to nie można dobrze i smacznie zjeść i się najeść? Ehhhh. Aaaa pierniczki zrobię:) Trzeba czekać żeby zmiękły ?
  • Cieszę się , że masz bezglutenowe przepisy . Ułatwia mi to życie hehe . Mój mąż ma celiake . Przepis zapisuje . W tym roku już dam sobie spokój , ale w przyszłym roku kiedy córcia będzie starsza będziemy razem robić rodzinnie 🙂 pozdrawiam gorąco .

Lewandowska zawsze może liczyć na dobre elfy, które przegnają Grincha. 😉

Jest coś czego brakuje w życiu Paulinie Krupińskiej! W trudnych chwilach nadchodzi pomoc ze strony Anny Lewandowskiej!

Czerwony sweterek Anny Lewandowskiej robi furorę! Jest z sieciówki, wpisuje się w świąteczny klimat i kosztuje GROSZE

Anna Lewandowska szaleje na jarmarku świątecznym w Monachium! Tata Robert cierpliwie to znosi i zabawia malutką Klarę! Taki sielankowy widok to rzadkość! [DUŻO ZDJĘĆ]

 

Pilnujesz diety podczas świąt?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×