Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Anna Lewandowska opowiedziła o swoich błędach! Gwiazda w wyjątkowo szczerym wywiadzie [WIDEO]

Anna Lewdowska


Anna Lewandowska o swoich błędach

Zdawałoby się, że Anna Lewandowska ma idealne, wolne od problemów życie… Ale pozory mylą! W zaskakująco szczerym wywiadzie żona Roberta Lewandowskiego przyznała, że pomimo swoich słynnych, niespożytkowanych zasobów energii, czasami opada z sił:

Kto mnie poznał, wie, że ja tych chęci i energii mam i miałam dużo. Natomiast jestem też zmęczona! Mam ochotę wtulić się w kanapę z moją rodzinką. Jestem też niewyspana, bo moja córeczka wstaje jeszcze w nocy – zdradziła Anna.

Równocześnie przyznała, jak ważne jest dla niej uświadamianie Polakom wagi zdrowego trybu życia, i jaką dużą czuje w związku z tym odpowiedzialność:

Wiem o tym, że mam pewną misję do wykonania!

Pomimo tej odważnej deklaracji, nikt nie może jednak zarzucić Lewandowskiej braku skromności. Anna szczerze przyznała, że nie jest ideałem, a jej życie to nie pasmo sukcesów:

Popełniam błędy, z których wyciągam konstruktywne wnioski. Podchodzę do nich z pokorą – stanowczo powiedziała Lewandowska – Mam też porażki, wiele porażek w życiu, z których się uczę i wyciągam wnioski.

Chcecie dowiedzieć się, co daje pięknej Annie siłę, by nawet w obliczu piętrzących się trudności dalej działać? Obejrzyjcie wywiad!

Robert Lewandowski ma niezłą bajerę! W sprytny sposób poderwał Anię. Zupełnie inaczej niż Majdan Rozenek

Anna Lewandowska jakiej nie znacie! Na treningu bezlitosna, a prywatnie? Gwiazdy wyjawiły wszystkie jej sekrety! [WIDEO]

Anna Lewandowska doskonale zna swoją wartość! Zapytaliśmy ją czy zawdzięcza karierę Robertowi i… Miażdżąca riposta! [WIDEO]

Anna Lewandowska vs Ewa Chodakowska. Która lepsza?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×