Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 12.12.2017

Anna Lewandowska zdjęła z siebie sportowe ciuchy i natychmiast poczuła się jak szczęśliwa i atrakcyjna fit mama!

Anna Lewandowska bielizna


Anna Lewandowska motywuje do działania

Od kilku lat Anna Lewandowska motywuje miliony Polek do działania. Swoim życiem pokazuje, że wszystko zależy od nas samych. Z powodzeniem łączy rolę matki, żony i trenerki. Kiedy w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia, na których było widać wyrzeźbiony brzuch, na Lewandowską spadła fala krytyki. W obronie żony piłkarza stanęło wówczas wiele znanych osób, które twierdzą, że trenerka zawdzięcza swój wygląd wieloletnim ćwiczeniom i ciężkiej pracy. Obecnie Lewandowska jest już ikoną stylu, cukiernikiem, pisarką, dietetykiem, psychologiem dziecięcym i klinicznym, doradcą życiowym, a ostatnio także seksuologiem.

Anna Lewandowska radzi Polkom jak poprawić jakość życia seksualnego!

W najnowszym poście Lewandowska wkleiła swoje jesienne zdjęcie, na którym pozuje w czarnym golfie i w czarnych spodniach typu rybaczki. W takim jesiennym looku trenerka wreszcie czuje się prawdziwą kobietą, szczęśliwą i atrakcyjną mamą – fit. Swoje motywujące zdjęcie opatrzyła obszernym tekstem:

Być kobietą!✌🏻️✨🍁🍁🍁
Bardzo lubię zdjąć sportowe ciuchy, rozpuścić domowego koka i ubrać coś kobiecego jak obcasy. Lubię poczuć się jak szczęśliwa, atrakcyjna mama – fit mama 💪🏻💪🏻💪🏻💥 👉🏻Czy wiecie, że…
według badań, Polki oceniają siebie w skali 1-10 na 5-6…
mało prawda?😏 A czy Ty lubisz siebie?🙈🙌🏻
Pamiętajcie Kochane kobitki, mamy prawo do tego żeby czuć się dobrze i atrakcyjnie. Można być i mamą, żoną, studentką, bizneswomen, ale taką która wierzy w siebie i swój potencjał.

Poświęćmy swój czas na rozwój osobisty, na doskonalenie siebie. Wtedy nie ma czasu na na skupianie się na „niedoskonałościach” i często zbyt ostrej ocenie samej siebie.
Bo przecież często lubimy doszukiwać się wad prawda? 🙂 …a to pośladek nie taki, a to brzydkie włosy, szara cera, gruba ręka, krzywa noga, a nawet rzęsy źle zaczesane 😂😂😂 Kochana KOBIETO! 💪🏻Uwierz w siebie! polub siebie! 🤘🏻
Jesteś wyjątkowa, nie ma drugiej takiej jak Ty! 😉😍❤️

Skorzystacie z rad Lewandowskiej?

Anna Lewandowska nie jest wcale taka perfekcyjna! Żonie Lewego jednak coś nie wyszło!

Anna Lewandowska motywuje kobiety do działania

Anna Lewandowska motywuje kobiety do działania

Anna Lewandowska na wielkim Balu 2017

Anna Lewandowska na wielkim Balu 2017

Anna Lewandowska i jej paznokcie

Anna Lewandowska motywuje Polki

Czy Anna Lewandowska ma dobry modowy gust?Komentarzy: 5


Gość | 14 października 2017, 12:55

Jaka ona wspaniałomyślna!!! Skoro jest wszystko jedno jak wyglądamy to pani Lewandowska musi siebie bardzo nie lubić skoro katuje się na okrągło dietami i ćwiczeniami!!!??? Ciągle dąży do wydumanej doskonałości. I to strojenie się potwierdzane non stop zdjęciami. I czekanie na tylko pozytywne opinie. Dziwna kobieta nie pogodzona ze sobą i chyba zakompleksiona???


Gość | 13 października 2017, 17:09

Fajna, pozytywna dziewczyna!


Gość | 13 października 2017, 14:08

Skapa Zydowa chce zaarbiac kase na naiwnych wiesniaczkach takich jak Ona.


Gość | 13 października 2017, 09:29

Jej „motywacjami” to musza posilkowac sie jakies zakompleksione,bardzo naiwne dziewczatka.Kobieta swiadoma swoich wartosci,inteligentna,w zyciu nie przejmie sie wypocinami jakies celebrytki.


Gość | 13 października 2017, 08:48

Ale Ona ma paskudne ryjsko.


Dodaj komentarz
×