Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 12.12.2017

Anna Lewandowska zdradziła, co powiedział jej lekarz w trakcie ciąży. Był mocno zdziwiony: „Piszę to nie bez przyczyny, bo…”

Anna Lewandowska lekarz ciąża


Anna Lewandowska napisała poradnik dla młodych mam

Młoda mama Anna Lewandowska doskonale potrafi pogodzić wychowywanie swojej córki Klary z obowiązkami zawodowymi i pasjami. Trenerka nawet w trakcie ciąży nie odpuszczała – prowadziła swojego bloga, profile w mediach społecznościowych, organizowała obozy sportowe, treningi dla ciężarnych mam, wydała płytę i książkę, promowała produkty ze swojego sklepu. Sporo tego, ale Ania wciąż nas zaskakuje swoimi nowymi projektami.

Tym razem żona Roberta Lewandowskiego pochwaliła się na swoim profilu kolejnym sukcesem. Właśnie na rynek trafiła jej nowa książka-poradnik pod tytułem Zdrowa mama.

Anna Lewandowska dopiero teraz pokazała ciążową sesję! Ale piękna!

Lekarz Anny Lewandowskiej o wynikach badań

Jak się okazuje do napisania książki Anię zainspirował jej lekarz, który był pod ogromnym wrażeniem szerokiej wiedzy sportsmenki:

Lekarz prowadzący ciążę na jednej z pierwszych wizyt ocenił moje wyniki badań, zdumiony zaangażowaniem dotyczącym zdrowego trybu życia, diety i świadomego treningu, powiedział: ‘Musi to Pani gdzieś opisać’. Książkę pisałam przez cały okres ciąży – napisała Anna.

W zamieszczonym komentarzu Ania Lewandowska w związku z tym przekonuje swoich fanów, że posiada odpowiednią wiedzę i kompetencje do udzielania porad innym mamom. Poza tym od kilku lat prowadzi warsztaty dla przyszłych mam, a od niedawna ma także „osobiste doświadczenie”.

Jestem podekscytowana i pragnę się podzielić z Wami moją radością ☺️ !

Moja książka „Healthy Mama – poradnik zdrowej mamy” już w PRZEDSPRZEDAŻY na stronie Empik.com!💪🏻 Temat mi bliski, bo jak wiecie od kilku lat prowadzę cykl warsztatów dla przyszłych mam. Szkolę się w tym kierunku i współpracuję ze specjalistami od czasów studiów, bo warsztaty te od zawsze miały szczególne miejsce w moim sercu. Piszę to nie bez przyczyny, ale chcę Was upewnić, że temat nie wziął się z kosmosu 😉, tylko że mam ku temu kompetencje. (Od jakiegoś czasu to dodatkowo osobiste doświadczenie 😉) Tak naprawdę pomysł, aby podzielić się moimi obserwacjami, doświadczeniem oraz wiedzą zdobytą na przestrzeni ostatnich lat, powstał już dawno temu. Lekarz prowadzący ciążę na jednej z pierwszych wizyt ocenił moje wyniki badań, zdumiony zaangażowaniem dotyczącym zdrowego tryby życia, diety i świadomego treningu, powiedział: „Musi to Pani gdzieś opisać”.☺️ Książkę pisałam przez cały okres ciąży. 👉🏻Znajdują się w niej porady dotyczące diety, aktywności fizycznej oraz opieki medycznej przed, w trakcie, i po ciąży.
👉🏻 Dodatkowo spisałam parę słów dotyczących równie ważnej w tym okresie równowagi psychicznej. 👉🏻Poza wyżej wymienionymi tematami, przygotowałam dużą porcję zdrowych przepisów kulinarnych oraz zestawy treningowe na każdy trymestr ciąży.
Nad częścią merytoryczną dotyczącą zdrowia (badań lekarskich itp.) czuwali eksperci: ✔️lekarze i ✔️profesorowie – znajdziesz tu wiele przygotowanych przez nich, pomocnych zaleceń medycznych.

Droga Mamo , mam nadzieję, że mój poradnik będzie pomocny i pomoże Ci przejść przez ten piękny okres w doskonałym samopoczuciu i zdrowiu całej rodziny.

Cieszymy się, że żona Roberta Lewandowskiego tak wielopłaszczyznowo realizuje swoje pasje. Dzięki temu przyszłe i obecne mamy mają ciekawy przydatny poradnik.

Pierwsze rodzinne zdjęcie Roberta i Anny Lewandowskich z córką! Tak mógł je podpisać tylko szczęśliwy mąż i ojciec

Czyje jest to dziecko? Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcie na Instagramie

Anna Lewandowska i Robert z córką na spacerze

Anna Lewandowska i Robert z córką na spacerze

Anna Lewandowska w ciąży - okładka książki

Anna Lewandowska w ciąży – okładka książki

Anna Lewandowska vs Ewa Chodakowska. Która lepsza?Komentarzy: 2


Gość | 17 maja 2017, 20:29

Anna Lewandowska zdecydowanie!


Gość | 17 maja 2017, 19:09

A czemu droga Lewandowska nie rozdasz za darmo tych twoich ksiazek tylko sprzedajesz !!! Czyzby brakowalo ci kasy? Dziwna kobieta


Dodaj komentarz
×