Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 21.11.2017

49-letnia Anna Korcz jak Afrodyta wynurza się w bikini z greckich fal! Ależ ona ma piękne ciało!

Anna Korcz w wodzie


Anna Korcz w bikini na wakacjach

Annę Korcz widzowie kojarzą przede wszystkim z roli charyzmatycznej Izabeli Dudek w serialu TVN „Na Wspólnej”. Piękna aktorka potrafi grać z iście włoskim temperamentem, czego próbki zademonstrowała w „Awanturze w Chioggi” i „Sześciu opowieściach o przemyślności kobiety niewiernej”. W ciągu trzech lat zagrała główne i duże role w piętnastu sztukach, między innymi: złą Natalię w „Trzech siostrach”, zabawną Eleonorę w „Zamku w Szwecji”, samotną, wynajmującą do towarzystwa sztucznego człowieka Rea’ę Izzin w „Córce Pigmaliona”

To rzadkość, by młoda aktorka z takim wyczuciem odnajdywała się w tak wielu gatunkach i stylach. My kochamy Korcz jeszcze za genialną rolę w hitowym filmie „Operacja Samum”!

Anna Korcz pokazała piękną córkę. Wiedzieliście, że przyjaźni się ze znaną polską trenerką?

Anna Korcz nie lubi polskich seriali

Aktorka przyznaje, że poziom polskich seriali jest bardzo niski. Największym wyzwaniem byłyby dla niej role Balladyny i Lady Mackbet. Jej ulubieni aktorzy to jak mówi:

 Holoubek, Trela, Gajos, Robin Williams, Al Pacino, Andy Garcia, Mel Gibson, Bruce Willis, oczywiście Kevin Costner – za urodę, Richard Gere. Aktorki: Julia Roberts, Meryl Streep, Krysia Janda

Uwielbia tańczyć – sama. W wolnym czasie (jeśli go znajdzie) czyta, a jeśli może najchętniej zasypia i regeneruje siły. Lubi chodzić do kina. Pływa, gra w tenisa, jeździ na nartach. 49 letnia Korcz pierwsze dni sierpnia spędziła na greckiej wyspie Kefalonia. Wraz z mężem i synkiem, w towarzystwie Kasi Skrzyneckiej korzystała z uroków słonecznej pogody i zażywała morskich kąpieli. W sieci pojawiły się zdjęcia, które wykonała jej Skrzynecka.

Podobno Afrodyta wynurzyła się z morskich fal u wybrzeży Cypru… Otóż nie: Afrodyta wynurzyła się na Kefalonii pod postacią mojej pięknej przyjaciółki Anny Korcz. Podobieństwo niezaprzeczalne!!! Bez charakteryzacji. W moim obiektywie – napisała Skrzynecka

W pełni zgadzamy się z Katarzyną Skrzynecką! Anna Korcz w letniej odsłonie prezentuje się czarująco! Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii.

Katarzyna Skrzynecka z rodziną na bajkowych wkacjach! Widoki zachwycają, ale i aktorka w bikini wygląda obłędnie!

Anna Korcz w bikini na wakacjach

Anna Korcz w bikini na wakacjach

Anna Korcz w bikini na wakacjach

Anna Korcz w bikini na wakacjach

Anna Korcz w bikini na wakacjach

Anna Korcz w bikini na wakacjach

Anna Korcz w bikini na wakacjach

Anna Korcz w bikini na wakacjach

 

Oglądasz Na Wspólnej?Komentarzy: 5


Gość | 17 sierpnia 2017, 13:06

zapomniałam dodać Pani Aniu miłego wypoczynku z rodziną


Gość | 17 sierpnia 2017, 13:04

Ale piękni ty rasisto .piękni zewnętrznie a w środku to nikt im nie dorówna swoim urokiem osobistym i kulturą- ty gościu


R.x. | 16 sierpnia 2017, 21:26

O.. Aryjczycy się odezwali..


Gość | 16 sierpnia 2017, 20:40

Zydowy.


Gość | 16 sierpnia 2017, 20:39

Zydziory z nochalami jak pogrzebacze.


Dodaj komentarz
×