Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 14.12.2017

Anna Karwan ma romans z byłym partnerem Dody? Tak pięknie jak ona nie mówiła o nim nawet Rabczewska! „Jest fantastyczny”

Anna Karwan, Doda, Błażej Szychowski, romans


Anna Karwan i Błażej Szychowski – co ich łączy?

Ania Karwan w polskim show-biznesie nie jest zbyt aktywna, ale jako zawodowy muzyk funkcjonuje w nim już od kilku lat. Artystka zyskała na swojej popularności po udziale w The Voice of Poland. Od tego czasu bez wątpienia jest rozpoznawalna.

Pamiętamy, że Karwan w programie TVP2 sprawiała wrażenie osoby mocno uduchowionej kobiety po przejściach. Wokalistkę zostawił wówczas ojciec jej małej córeczki. Zaraz po programie w sieci pojawiły się zdjęcia, na których Karwan całuje się w jednej z odzieżowych sieciówek z Błażejem Szychowskim, czyli byłym Dody i tancerzem Edyty Górniak.

Natychmiast pojawiły się plotki, że Karwan i Szychowski mają romans. Sami zainteresowani natomiast nigdy nie komentowali sprawy. Dopiero ostatnio Anna Karwan zabrała głos. Stwierdziła, że Błażej jest jej przyjacielem, który wspiera ją w życiu zawodowym i prywatnym. Twierdzi, że były chłopak Dody to dobry człowiek, który zasługuje na spełnienie w życiu.

Uważam go za fajnego, dobrego człowieka, jest ogromnym wsparciem. Jesteśmy na etapie bardzo dojrzałej przyjaźni, życzę mu aby odnalazł w życiu miłość i spełnienie, bo jest fantastycznym człowiekiem – zachwala tancerza Karwan.

Błażej Szychowski i Anna Karwan są parą?

Ania zdementowała również informacje o rzekomym swoim romansie, choć przyznaje, że były chłopak Dody zajmuje wyjątkowe miejsce w jej życiu.

Nie jesteśmy parą z Błażejem Szychowskim, jesteśmy super znajomymi, przyjaciółmi, nasza znajomość to ogromne wsparcie i dopingowanie siebie nawzajem w życiu prywatnym i zawodowym – mówi Karwan agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Ani życzymy szczęścia i radości z córeczki.

Błażej Szychowski ma nową dziewczynę! To piękna blondynka, o której od niedawna mówią wszyscy!

Anna Karwan - dziewczyna Błażeja Szychowskiego

Anna Karwan – dziewczyna Błażeja Szychowskiego?

Doda i Błażej Szychowski

Doda i Błażej Szychowski

bez nazwy

Czy wybrał(a)byś się na zakupy z Dodą?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×