Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 18.11.2017

Anja Rubik w gronie największych wrogów narodu! „Jestem bardzo dumna”

Anja Rubik


Anja Rubik w gronie wrogów narodu

Polska top modelka Anja Rubik od dawna mocno angażuje się w sprawy społeczne. Bierze udział w czarnych protestach, namawia do ich organizacji poza granicami Polski. W najnowszym numerze „Newsweeka”, którego okładka wzbudza kontrowersje, jej działania zostały docenione.

 

 

Choćby przebywała na innym kontynencie, nie przeszkadza jej to w zabieraniu głosu w sprawach dotyczących praw kobiet, mniejszości narodowych, seksualnych. Wykorzystując swoją sławę i bycie osobą publiczną na arenie międzynarodowej, opisuje rodzimą rzeczywistość i problemy, z jakimi borykają się Polki. Teraz na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się okładką tygodnika na której widnieje 11 znanych twarzy, a wśród nich, Anja Rubik. Drukowany napis na środku głosi „Nieprawdziwi Polacy”, a podtytuł: „Kogo i czego nie powinien lubić – według obecnej władzy – prawdziwy patriota”. Modelka skomentowała:

Doskonała satyra. Jestem bardzo dumna z bycia wybraną do grupy będącej zagrożeniem obecnego rządu. Bycie Polakiem oznacza wiarę w siebie nawzajem, nie marginalizowanie innych.

Twarz Anji znalazła się tuż obok m.in. Donalda Tuska, Magdaleny Środy, Macieja Stuhra, Agnieszki Holland, Jurka Owsiaka czy Roberta Biedronia. Wszyscy oni otwarcie krytykują działania i plany obecnego rządu. I robią to w sposób jawny i bezkompromisowy. Fani Modelki komentują:

Świetna okładka – doborowe towarzystwo

Towarzystwo idealne

Inni zauważają, że brakuje tylko Natalii Przybysz, która swoim wywiadem na temat przeprowadzonej aborcji pokazała również jak bardzo jej poglądy różnią się od tych, jakie wyznaje partia rządząca, a jej historia była obszernie komentowana przez Polaków. Pięć kobiet i sześciu mężczyzn, których jedni kochają, cenią, podziwiają, inni szczerze nie cierpią z racji ich poglądów i tego, że coraz częściej zabierają głos w sprawach polityki, zamiast zajmować się swoja artystyczną pracą – tak obrywało się Stuhrowi, Holland, czy Ostaszewskiej w wielu komentarzach w mediach społecznościowych. Podobnie w przypadku Anji. Na jej profilach czasami roi się od jawnej agresji, chamstwa i wulgaryzmów. Ona nic sobie z tego nie robi, a wręcz odwrotnie, zdaje się robić coraz więcej. W opozycji do, jak to określił „Newsweek”, „prawdziwych patriotów”. Jak napisała jakiś czas temu na swoim profilu na Facebooku:

Pytacie mnie czego mamy bronić, odpowiedź jest prosta: godności człowieka, wolności słowa, wolności wiary

GRATULUJEMY wszystkim nominowanym.

 

Monika Brodka staje w obronie Anji Rubik! „Gdyby była facetem takiej reakcji po prostu by nie było”

To się nazywa metamorfoza roku! Odmieniona Anja Rubik zaskoczyła cały świat! W tak obłędnej odsłonie nigdy jej nie widzieliście!

Anja Rubik ostro o Terrym Richardsonie! Polka ujawnia pikantne sekrety posądzonego o molestowanie fotografa!

Czy Anja Rubik jest sexy?Komentarzy: 3


GośćA | 26 października 2017, 13:33

SUCHELCU TY NIE JESTES ZADNA POLKA TY JESTES ZEPSUTA ZGNILA PATOLOGICZNA ANTYPOLSKA DZIEWKA , KTORA PSUJE INNE KOBIETY ! NAWOLUJE DO SEXSU, A POZNIEJ WYCHODZI NA ULICE I DRZE TEGO PASKUDNEGO RYJA I ZADA ABORCJI , LEWACZKA ZEPSUTA DO SZPIKU KOSCI ! TRUDNO NAZWAC TAKA KOBIETA, A RACZEJ WYW;;;


Gość | 26 października 2017, 06:26

Eksponuje te chlopieca posture koslawe chude nogi ,wielkie stopy i twarz starej babci


Gość | 25 października 2017, 23:33

To jest tak, jak się nie ma prywatnego życia i robi się rzeczy, które przerastają tok myślenia. Kompletne dno.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×