Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 15.12.2017

Zmysłowa Anja Rubik edukuje Polaków seksualnie, jednak sama przespała się z facetem bez zabezpieczenia!

Anja Rubik


Anja Rubik edukuje seksualnie Polaków ale sama popełniła wielki błąd w życiu

Anja Rubik – znana, światowej klasy polska modelka kontynuuje ogólnopolską akcję „#sexedpl”, która ma przełamać społeczne tabu na temat różnych aspektów życia seksualnego w Polsce. W wywiadzie dla Wprost Anja wyznała, że nie zawsze była tak wyedukowana jak obecnie i zdarzyło się jej popełnić wielki błąd!

 

Anja Rubik do „#sexedpl” zaprosiła wielu polskich cebebrytów, m.in. Macieja Stuhra, Monikę Brodkę, Roberta Biedronia, Dorotę Masłowską i Julię Kuczyńską. W krótkich nagraniach wideo oraz w postach na Instagramie i Facebooku uczestnicy akcji namawiają do nieunikania tematów związanych z seksualnością, poruszania ich z własnymi dziećmi oraz do uczenia ich zdrowych nawyków, takich jak stosowanie antykoncepcji. Sama Rubik również nie uchyla się przed żadnym pytaniem dziennikarzy – bądź co bądź jest pomysłodawczynią akcji. W szczerym wywiadzie dla modelka opowiedziała o sytuacji sprzed kilku lat:

Kiedyś przespałam się z facetem bez zabezpieczenia. Przespałam się, bo było namiętnie, nie mogliśmy przestać, mimo że on nie miał prezerwatywy. Już po wszystkim wpadłam w panikę. Zrobiłam badania.
Wynik testu na HIV wyszedł na szczęście negatywnie, ale celebrytka najadła się wtedy strachu.
– Miałam szczęście, że niczym się nie zaraziłam – mówi dzisiaj Rubik. – Ale dziś, po latach, nie mogę zrozumieć, dlaczego ja, osoba dorosła, świadoma, aktywna seksualnie, nie miałam prezerwatywy. Kobiety też powinny być przygotowane na takie sytuacje. To nie tylko kwestia HIV, ale też na przykład opryszczki, z którą także można mieć problem do końca życia.

Warto podkreślić, że akcja „#sexedpl” jest odpowiedzią na niski poziom wychowania seksualnego w Polsce. Zatem z wypowiedzi Rubik można wnioskować, że nawet tak światowe gwiazdy popełniają błędy…

Maciej Stuhr z Anją Rubik porozmawiali sobie o seksie! Aktor jako pierwszy wsparł nowy projekt modelki! Było gorąco!

Anja Rubik serbskiego modela wymieniła na australijskiego fotografa! Przystojniejszy od Sashy? Zobaczcie zdjęcia

Wreszcie wiemy jak Anja Rubik wygląda nago! Znajomy wrzucił jej kontrowersyjne zdjęcia!

Czy Anja Rubik jest sexy?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×