Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 11.12.2017

Anja Rubik w Paryżu zaprezentowała się w nowej odsłonie! Obcięła włosy i zmieniła ich kolor!

Anja Rubik metamorfoza


Nowa fryzura Anji Rubik

Polska top modelka Anja Rubik od wielu lat jest ukochaną muzą Anthony’ego Vaccarello – dyrektora kreatywnego marki Saint Laurent. Prywatnie przyjaźnią się, a Anthony chętnie wspiera modelkę w jej kolejnych projektach. Nic więc dziwnego, skoro to właśnie dzięki naszej Anji zaistniał jako projektant, bowiem to ona zachęciła go do zorganizowania swojego pierwszego pokazu mody, który okazał się ogromnym sukcesem.

Anja Rubik nago w nowej sesji dla „Madame Figaro”! Jest na okładce! [ZDJĘCIA]

Anthony Vacarello i Anja Rubik tworzą jedną z najbardziej zgranych przyjaźni, co w świecie modelingu jest raczej rzadkością. Przypomnijmy, że jakiś czas temu modelka wystawiła na licytację zaproszenie na pokaz mody Anthony’ego Vaccarello, który odbył się podczas Tygodnia Mody w Paryżu. Pokaz został wylicytowany za ponad pięćdziesiąt tysięcy złotych! Anja Rubik wzięła również udział w bardzo odważnej kampanii Sain Laurent. Ostatnio polska gwiazda pochwaliła się pięknymi zdjęciami z pokazu Saint Laurent w Paryżu. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie jeden szczegół:

Na pokazie Saint Laurent z nową fryzurą i kolorem. Co za niesamowity pokaz! – napisała Rubik pod swoim zdjęciem z wybiegu.

Szczerze mówiąc ciężko nam dostrzec diametralną zmianę w jej fryzurze… Owszem włosy lekko rozjaśniła i odświeżyła delikatnym cięciem, ale bez większego szału. Jednak skoro sama Rubik dostrzega metamorfozę, to i my tej wersji trzymać się możemy 🙂

Jak wam się zatem podoba Rubik po przemianie?

Anja Rubik pokazała się całkowicie NAGO na dmuchanej zabawce! Swoimi zdjęciami przebiła nawet odważne foto Anny Muchy

 

Nowa fryzura Anji Rubik

Nowa fryzura Anji Rubik

Nowa fryzura Anji Rubik

Nowa fryzura Anji Rubik

Anja Rubik ponownie pokazała biust

Anja Rubik

Czy Anja Rubik jest sexy?Komentarzy: 1


Gość | 27 września 2017, 16:45

Nie wiem jaką fryzurę można zrobić z włosów Rubik z tych 5 włosów co to będzie za fryzura.


Dodaj komentarz
×