Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 18.11.2017

Anja Rubik pokazała się całkowicie NAGO na dmuchanej zabawce! Swoimi zdjęciami przebiła nawet odważne foto Anny Muchy

Anja Rubik na dmuchanym materacu


Anja Rubik na dmuchanym doncie

Top modelka Anja Rubik należy do tych gwiazd, które nie wstydzą się swojego pięknego ciała i pozowanie do rozbieranych sesji traktują jako coś zupełnie naturalnego. Na jej profilu nie brakuje zdjęć topless lub w samej bieliźnie. Tym razem jednak można oglądać Anję całkiem nago. Co ciekawe, fotografii nie udostępniła modelka, a jej dobry przyjaciel, Anthony Vaccarello!

Czy Rubik będzie z tego powodu zadowolona? Szczególnie gdy ostatnio mocno angażuje się w sprawy społeczne walcząc o prawa kobiet, zwierząt, wolność słowa, wypowiada się przeciwko wojnie…

Gwiazda TVN bardzo ostro o Anji Rubik! Jej komentarz może szokować! „Nie wierzę w to, co czytam”

Anja Rubik nago na wakacjach

Najnowsza rozebrana fotka z wakacji Anji Rubik nijak się ma do jej poważnych wpisów. Na zdjęciu mamy bowiem w całej okazałości golutką modelkę, która pływa w basenie na pontonie o zabawnym kształcie pączka.

Anthony i Anja obecnie wypoczywają na Balearach. Oczywiście Rubik ma już za sobą wiele nagich profesjonalnych sesji i nawet nagrała klip do utworu Mary Komasy, ale, jak widać, lubi się także opalać bez ubrań prywatnie. W marcu robiła to pięknie na Malediwach.

Nie mam z tym problemu. Zawsze decydowałam, kiedy wystąpię nago przed fotografem i czy to ma sens – powiedziała w jednym z wywiadów zapytana o swój stosunek do nagości.

Musimy przyznać, że tym zdjęciem Rubik przebiła nawet odważną pozę Anny Muchy, która w podobnej scenerii zaprezentowała się światu, ale niestety Mucha była w stringach! Jesteśmy bardzo ciekawi, jak to wyjątkowe, apetyczne foto na jakże smacznej przekąsce skomentuje słynna znawczyni urody Anji Rubik – Magda Gessler

Magda Gessler znowu skomentowała zdjęcie Anji Rubik! O co jej chodzi tym razem?

Anja Rubik nago

Anja Rubik nago

Anja Rubik nago

Anja Rubik nago

Anna Mucha w czarnych majtkach na materacu

Anna Mucha w czarnych majtkach na materacu

 

Czy Anja Rubik jest sexy?Komentarzy: 3


Kiss | 21 sierpnia 2017, 09:26

A oprócz pokazywania dupu , coś jeszcze potrafi?


Gość | 21 sierpnia 2017, 07:09

Tylko czekać aż zlecą się sempy


Ja tez mam gola , ale nie pokaze. | 21 sierpnia 2017, 02:57

Ani wstydu, ani godnosci..


Dodaj komentarz
×