Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 18.01.2018

Oto nowa Shakira! Ma 24 lata, ciało Playmate i śpiewa tak, że szczęki opadają! Od samych zdjęć zrobi się wam gorąco

Anitta to nowa królowa popu w Brazylii


Anitta to nowa królowa popu w Brazylii

Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach bardzo ważną rolę w budowaniu popularności odgrywają media społecznościowe. To właśnie tam toczy się intensywne życie, ludzie są bardziej otwarci, bezpośredni, a często również nad wyraz kontrowersyjni i bezczelni. Jednak są i tacy, którzy wiedzą jak wykorzystać potencjał social mediów. Do takich osób z pewnością należy Anitta, czyli śpiewająca seksbomba z Brazylii.

Anitta – a tak naprawdę Larissa de Macedo Machado Magalhães – jest jedną z tych kobiet, które łączą w sobie seksapil, talent i hart ducha. Ma wszystkie zalety by osiągnąć międzynarodowy sukces. Anitta ma już na Instagramie blisko 25 milionów obserwatorów i jest jedną z największych gwiazd muzyki w swoim kraju. Artystka przez wielu Brazylijczyków nazywana jest królową popu!

Jak się jednak okazuje, Anitta ma chrapkę na więcej. Prawie w każdym wywiadzie podkreśla, że marzy o karierze za granicą, a patrząc na nią przez pryzmat jej dokonań, ma na to duże szanse. Brazylijka ma na swoim koncie duet z Iggy Azaleą, razem utwór pt. Switch.

Oprócz działalności muzycznej Anitta bardzo chętnie angażuje się w akcje społeczne i wspiera środowiska LGBT.

Będzie o niej głośno w Polsce?

Ewa Farna była przeszukiwana przez BOR! Dopiero teraz ujawniła szokujące kulisy! „Widzieli nawet moje majtki”

Mariah Carey to prawdziwa królowa photoshopa! Na Instagramie wygląda jak top modelka natomiast w rzeczywistości…jest zupełnie inaczej!

Wnuczka Leszka Millera przeszła przez piekło! Została pobita na ulicy w biały dzień!

Anitta – piosenki

Czy podoba Ci się ta piosenka?Komentarzy: 3


Gość | 20 grudnia 2017, 08:53

Cycki jej strasznie wiszą, nawet w staniku. W Brazylii jest o wiele więcej piękniejszych kobiet, nawet w filmach ona chyba jest samozwańcza sex bomba hehe


Gośćcgfggg | 20 grudnia 2017, 03:24

figura szalu nie ma
a glos…. buhaha… szkoda gadac !


edzia | 19 grudnia 2017, 23:15

A tam seksbomba. teraz dziewczyny bardzo dbają o siebie, o to co jedzą, stosują iqacai, ćwicza i mają naprawdę fajne figury. WIęc nic szczególnego ta gwiazdka.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×