Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 17.12.2017

Anna Lewandowska to naprawdę dobra przyjaciółka! Zaprosiła dziewczyny do siebie na Mazury

Anna Lewandowska z WAGs na Mazurach


Ania Lewandowska zaprosiła przyjaciółki do domu na Mazurach

Anna i Robert Lewandowscy w swoich wywiadach często podkreślają, że kochają Polskę, a przede wszystkim Mazury. Wiemy również, że Lewandowscy mają piękny dom na Mazurach w miejscowości Stanclewo nad jeziorem Jełmuń, w którym spędzają czerwcowy długi weekend.

Jak się okazało sportowa para nie jest tam sama. Wiemy, że Ania zaprosiła na czerwcowy weekend swoje serdeczne koleżanki.
Tą wesołą nowiną pochwaliła się jedna z zaproszonych przez Lewandowską koleżanek, Natalia Jakuła, która udostępniła na swoim profilu zdjęcie z posiadłości Lewandowskich. Ukochana dyrektora reprezentacji Polski w piłce nożnej Tomasza Iwana pokazała  jak cudownie spędza weekend w gronie GANGU FIT MAM. Panowie zapewne również świetnie się bawią, bo przecież Tomasz Iwan też ma za sobą karierę piłkarza zatem wspólnych tematów z Robertem mają wiele. Łączy ich także to, że w ostatnim czasie obaj zostali ojcami Tomasz małego Wiktora A Robert Klary. I obaj w rolach ojców odnajdują się wspaniale!

Ania Lewandowska w czarnym kostiumie kąpielowym za 100 złotych! Wiemy gdzie go kupiła

mazury mazury1 mazury2

 

Anna Lewandowska vs Ewa Chodakowska. Która lepsza?Komentarzy: 11


Gość | 18 czerwca 2017, 21:35

Zastanawia mnie fakt ja przez pierwsze miesiące po porodzie nie myślałam o cwiczeniach koleżankach marzyłam tylko aby jak najszybciej wrócić z pracy i przytulić tom malutkom istotke. Pani Ania nie wie co traci i nigdy tego nie nadrobi


Gość | 18 czerwca 2017, 17:22

Anna ma kompleksy.Oszukuje z tym brzuchem niby Tak szybko zgubila brzuch.To jest zrozumiale ze po ciazy jest brzuch.Jakby nie klamala to by niebylo hejtu na nia.Dzieki robertowi ma wszystko.Robert najmadrzejszy.


MirabelkaGość | 18 czerwca 2017, 16:41

Bo ma rozumiem ptaszka


Ewa | 18 czerwca 2017, 16:10

Znowu lewandowska i sensacja roku zaprosila kolezanki a wogole ma jakoes beznadziejne bzdety


Mama | 18 czerwca 2017, 15:38

Ania świetnie opanowała maskowanie brzucha poprzez pozycję w jakiej stoi do zdjęcia. Tam gdzie robione są zdjęcia z ukrycia brzuszek wcale nie jest taki idealny jak próbuje nam Ania udowodnić. Aniu po co tak kłamać? Każda kobieta po ciąży ma prawo mieć pozostałości bo stanie błogosławionym. Naprawdę nie ma czego się wstydzić. Myślę że fanki jak i większość kobiet zrozumiałaby że po ciąży nie zawsze ciało jest takie jakie było przed..


Gość | 18 czerwca 2017, 15:16

Ja zdaję sobie sprawę że macica musi się obkurczyć tylko po co ona udaje i wrzuca idealne zdjęcia na insta jak w rzeczywistości wygląda inaczej, co możemy zobaczyć na zdjęciach zrobionych przez paparazzi, których nie może photoshopować.


Gość | 18 czerwca 2017, 14:52

A co mają pieniądze do bycia fit? Chcesz dbać o siebie to wystarczy trochę ruchu i zdrowe odżywianie pieniądze przecież jej nie odchudzają. Wystarczy ruszyć tyłek i zacząć coś z sobą robić a nie mieć pretensje do całego świata tylko nie do siebie .


Gość | 18 czerwca 2017, 14:48

Wielka dama tylko dzięki komu panoszy sie jagby to wszystko sama zdobyła smieszna


Gość | 18 czerwca 2017, 10:28

Ciekawe czy by była taka fit z najniższa krajowa co miesiąc


Gość | 18 czerwca 2017, 08:23

A zdajesz sobie sprawę z tego, że po porodzie macica musi się obkurczyć i mięśnie brzucha grają drugorzędną rolę? Czepianie się fizjologii jest skur..syństwem.


Gość | 17 czerwca 2017, 21:25

Gdzie zdjęcie Anki z Mazur na którym ewidentnie widać jej ciążowy brzuch. Jedna wielka ściema z tymi jej zdjęciami na instagramie i rzekomym superszybkim powrotem do formy.


Dodaj komentarz
×