Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 17.12.2017

Ania Lewandowska pokazała idealną figurę w seksownym czarnym kostiumie kąpielowym! Wiemy gdzie go kupić!

Anna Lewandowska w kostiumie Calzedonii


Anna Lewandowska w czarnym kostiumie kąpielowym Calzedonia

 Anna i Robert Lewandowscy zabrali swoją córeczkę Klarę do ich mazurskiego domu w Stanclewie, nad jeziorem Jełmuń. Właśnie w domu, w którym regularnie wypoczywa gwiazdor reprezentacji Polski i jego ukochana, sportowa para postanowiła spędzić długi czerwcowy weekend.

Nie zawsze musi być drogo

Z wcześniejszych relacji mediów i samej Ani Lewandowskiej wiemy, że sportowa rodzina bardzo czynnie odpoczywa, oczywiście każdą chwilę spędzając z ukochaną córeczką. Ania pochwaliła się teraz nowym zdjęciem z rodzinnego wypadu. Widać na nim sportsmenkę siedzącą na desce, w czarnym kostiumie kąpielowym z napisem Beach Vibes. Zdjęcie Ani zostało już polubione przez tysiące fanek i większość z nich jest zainteresowana marką i oczywiście ceną tego pięknego stroju

My już wiemy, że to kostium z najnowszej kolekcji marki Calzedonia, której Ania jest ambasadorką. Kosztuje ok. 150 zł. Ania jako twarz marki może wybierać w fasonach i kolorach. Ale z pewnością te na które postawiła gwiazda sprzedadzą się na pniu!

Nam czarny kostium Beach Vibes bardzo się podoba! A Wam?

Ania Lewandowska jedną wypowiedzią kasuje wszystkich hejterów! A wszystko przez jej brzuch…

 

ania

Anna Lewandowska vs Ewa Chodakowska. Która lepsza?Komentarzy: 4


Gość | 19 czerwca 2017, 13:39

Idealna figura w siadzie na pomoście??? Idealnie to ona jedzie na nazwisku męża. Będąc nadal stachurską, tylko w radiu rydzyka by ją kojarzono….


Gość | 18 czerwca 2017, 15:20

W tym kostiumie, nagle urósł Ani jej idealnie płaski brzuch, tylko jastrząb nie chce zamieścić tych zdjęć, ale na innych stronach widać.


Gość | 18 czerwca 2017, 03:14

Nachalny pustak. Debil robert pogon tego prozniaka.


Gość | 18 czerwca 2017, 03:12

Tak naczelnego pustaka świat nie widział.


Dodaj komentarz
×