Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Angelina Jolie pierwszy raz publicznie z dziećmi od ogłoszenia rozstania z Bradem Pittem. Przemówienie 15-letniego Maddoxa chwyta za serce!

Angelina Jolie i Brad Pitt z dziećmi


Angelina Jolie z dziećmi na premierze filmu

Rozstanie Angeliny Jolie i Brada Pitta to jeden z najgłośniejszych tematów światowego show-biznesu ostatnich miesięcy. Para już niedługo sfinalizuje swój rozwód.

Zobacz: Pierwsze zdjęcia Angeliny Jolie od czasu doniesień o anoreksji i załamaniu nerwowym. Jest zakochana? Te zdjęcia mówią wszystko

Do tej pory w mediach nie pojawiły się żadne informacje dotyczące komentarza dzieci odnośnie rozstania ich rodziców. Angelina zabrała całą szóstkę swoich pociech do Kambodży na premierę swojego najnowszego filmu, First They Killed My Father. Podczas uroczystej premiery głos pierwszy zabrał syn Jolie, Maddox.

Dziękuję wszystkim za przybycie. W końcu nam się udało. To wielki zaszczyt prezentować dziś ten film i stać obok mamy. Teraz poproszę na scenę moją młodszą siostrę Shiloh, która również ma coś do powiedzenia – powiedział

Mała Shiloh jednak widocznie się zawstydziła i powiedziała tylko, jak bardzo kocha Kambodżę. Było to pierwsze publiczne wyjście dzieci pary od czasu ogłoszenia ich rozstania. Aktorka i jej były mąż walczą obecnie o prawa do opieki nad dziećmi.

Śledzicie sprawę rozwodową Jolie i Pitta?

Zobacz: Angelina Jolie i Jared Leto już dawno mieli romans?! Wychodzą na jaw kolejne intymne szczegóły

Dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta żyły w patologii?

Dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta pierwszy raz o rozwodzie rodziców

Brad Pitt i Angelina Jolie rozwodzą się

Brad Pitt i Angelina Jolie – komentarz dzieci

Czy obejrzysz film o rozwodzie Angeliny Jolie i Brada Pitta?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×