Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.03.2018

Angelina Jolie była molestowana seksualnie przez znanego filmowca?! Brad Pitt dał mu nieźle popalić

Angelina Jolie błaga Brada Pitta o pomoc


Angelina Jolie oskarża Harveya Weinsteina o molestowanie

Skandal, który rozpętał się w Stanach Zjednoczonych gdy na jaw wyszło, że najsłynniejszy producent filmowy w Hollywood, Harvey Weinstein, dopuszczał się molestowania seksualnego i gwałtów na aktorkach z godziny na godzinę nabiera na sile. Zachęcone odwagą koleżanek po fachu gwiazdy zaczynają wyznawać swoje traumatyczne przeżycia z producentem w roli głównej, a fani atakują aktorów – w tym Matta Damona, Russella Crowe’a i Leonardo DiCaprio – oskarżając ich o zamiatanie sprawy pod dywan. Okazuje się jednak, że nie wszyscy odwracali głowy. Brad Pitt doskonale wiedział co jest grane i próbował reagować gdy… umawiał się z Gwyneth Paltrow! Jak informuje E! Paltrow nie była jedyną partnerką gwiazdora molestowaną przez producenta.

Hollywoodzcy aktorzy kryli od ponad dekady gwałciciela?! Sprawa ujrzała wreszcie światło dzienne!

W komentarzu, którego Angelina Jolie udzieliła magazynowi The Times dowiadujemy się, że ona również padła ofiarą nieprzyzwoitych awansów filmowca. Było to w latach 90-tych, gdy Angie była wschodzącą gwiazdą:

Mam złe przejścia z Harvey’em Weinsteinem jeszcze z młodości. Dlatego właśnie postanowiłam, że nigdy więcej nie będę z nim pracowała i przestrzegałam wszystkich by omijali go szerokim łukiem. Jego zachowanie wobec kobiet jest niewybaczalne, w żadnym kraju i na żadnym kontynencie – napisała wzburzona gwiazda.

Jak się okazuje, Weinstein miał przyjść do jej hotelowego pokoju i próbować wymusić na młodej aktorce seks w zamian za rolę w kolejnym filmie. Było to podczas premiery Playin By Heart. 

Gwyneth również przyznała, że była molestowana przez Weinsteina. Było to za czasów jej romansu z Pittem, który – dowiedziawszy się o całej sprawie – podszedł do producenta podczas premierowego pokazu jednego z filmów i kazał mu trzymać ręce przy sobie.

Myślicie, że więcej aktorek odważy się oskarżyć Weinsteina?

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta wybrała dla siebie męskie imię! Od teraz jest… 11-latka zaczęła proces korekty płci

Angelina Jolie w ONZ

Angelina Jolie w ONZ

Harvey Weinstein

Harvey Weinstein

Czy padłeś/aś ofiarą przemocy?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×