Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.02.2018

Pierwsze słowa Angeliny Jolie o rozwodzie w bardzo emocjonalnym wywiadzie! „Znalazłam się w momencie, w którym budzę się i zastanawiam, kto…”

Angelina Jolie o rozwodzie z Bradem Pittem


Angelina Jolie pierwszy raz o rozwodzie z Bradem Pittem

Angelina Jolie wraz ze swoją liczną gromadką od kilku dni bawi w Kambodży, kraju, z którego pochodzi jej najstarszy syn Maddox. Spotyka się z dyplomatami, mediami i przedstawicielami rządu, promuje swój najnowszy projekt,  pozwala na robienie zdjęć sobie i dzieciom, i wydaje się że bardzo się tam dobrze czuje.

Gwiazda w niedzielę znalazła również czas na długi wywiad dla BBC z dziennikarką Yaldą Hakim, w którym po raz pierwszy publicznie skomentowała rozstanie z Bradem Pittem:

Nie chcę za dużo o tym wszystkim mówić, to był bardzo trudny czas. Jesteśmy rodziną i zawsze nią będziemy i przejdziemy razem przez ten trudny dla nas czas, co mam nadzieję tylko nas wzmocni. (…) Wiele ludzi boryka się z takimi problemami jak moja rodzina, przechodzimy bardzo trudny czas, dlatego koncentruję się teraz jak najbardziej na dzieciach i na tym, żeby one przeszły to jak najbardziej bezboleśnie. Jesteśmy i zawsze będziemy rodziną (…). Ja próbuje próbuję teraz to przetrwać i znaleźć sposób, żeby ta sytuacja umocniła i zbliżyła całą moją rodzinę. (…) To były trudne miesiące, teraz znalazłam się w momencie, w którym budzę się i zaczynam zastanawiać kto pójdzie na spacer z psami, kto zajmie się śniadaniem i czy wszyscy umyli zęby” (tłum. Jastrząb Post)

Bardzo dobrze Angelino, koncentruj się na dzieciach i pamiętaj, że ich dobro jest najważniejsze, ważniejsze nawet niż zemsta na ich ojcu!

Zobacz: Pierwsze zdjęcia Angeliny Jolie od czasu doniesień o anoreksji i załamaniu nerwowym. Jest zakochana? Te zdjęcia mówią wszystko

Zobacz: Angelina Jolie znalazła nową miłość?! Gwiazda spotyka się z… Szok!

Angelina Jolie pierwszy raz o rozwodzie z Bradem Pittem

Angelina Jolie pierwszy raz o rozwodzie z Bradem Pittem

Angelina Jolie z dziećmi w Kambodży

Angelina Jolie z dziećmi w Kambodży

Co Angelina Jolie robiła w Kambodży?

Co Angelina Jolie robiła w Kambodży?

Myślisz, że Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiodą się?Komentarzy: 1


Oscar | 21 lutego 2017, 22:59

Ja uważam, że to właśnie Angelina jest manipulantką i mam tylko nadzieję, że nie aż taką jak Amber Heard, bo to nie wróżyłoby dobrze przyszłości dzieci. A te wszystkie ładne zdjęcia i teksty, że tak się stara.. hmmm.. no chyba łaski nie robi. Robi co do niej należy.


Dodaj komentarz
×