Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.03.2018

Koszmar Angeliny Jolie trwa. Jest z nią bardzo źle! „Jej ręce przypominają zapałki. Istnieje obawa, że…”

Angelina Jolie ma menopauzę


Angelina Jolie nie radzi sobie z rozwodem

Raz na wozie, raz pod wozem, jak to mawiali starożytni Rzymianie, i teraz dla Angeliny najwyraźniej przyszedł czas na „pod wozem”. Aktorka, która miała opracowaną strategię, wymyślony plan i jasny cel nagle straciła grunt pod nogami. FBI zamknęło śledztwo w sprawie stosowania przemocy wobec dzieci przez Brada, z braku dowodów, opieka społeczna również umorzyła swoje dochodzenia nie znalazłszy dowodów przeciwko aktorowi, a o nim samym krążą plotki, że chadza na nadzwyczaj udane randki z Kate Hudson! Dodatkowo dzieci nalegają na ocieplenie stosunków z ojcem, po którego stronie są wszystkie oprócz Maddoxa.

Angelina nie radzi sobie z tym wszystkim i abstrahując od kompulsywnego palenia dwóch paczek papierosów dziennie odreagowuje stresy nie jedząc. Nasz ukochany RadarOnline donosi, że Angelina:

Nie radzi sobie kompletnie.  Jej ręce są wychudzone do kości i przypominają zapałki, znalazła się w momencie kiedy jest to już niebezpieczne dla jej zdrowia. Zawsze miała problemy z zaburzeniami odżywiania, ale po tym jak FBI i opieka społeczna nie doszukały się dowodów na stosowanie przemocy przez Brada Pitta, wszystkie jej demony wróciły. Istnieje obawa, ze zaraz wyląduje w szpitalu karmiona przez rurkę. W tej chwili aktorka waży niewiele ponad 40 kilogramów.

Okropne 🙁 Angelino, trzymamy kciuki, żebyś wróciła do formy!

Zobacz: To z nią Angelina Jolie przegrała o względy Brada Pitta! Aktor układa sobie życie u boku… Aż ciężko w to uwierzyć!

Brad Pitt i Angelina Jolie rozwodzą się

Angelina Jolie nie radzi sobie z rozwodem z Bradem Pittem

Brad Pitt i Angelina Jolie z dziećmi

Ile waży Angelina Jolie?

Myślisz, że Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiodą się?Komentarzy: 2


Gość | 1 grudnia 2016, 01:29

Kto mieczem wojuje… Angelina zaczęła batalie to dostaje rykoszetem


GośćLejla | 30 listopada 2016, 13:29

Mamy swoje problemy. Ona chociaz ma kasę.


Dodaj komentarz
×