Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Najpierw wspólny wyjazd do Kambodży, a teraz zakupy… To z nim Angelina Jolie ma romans?

Angelina Jolie nowy partner


Romans Angeliny Jolie po powrocie z Kambodży

Wszyscy wiemy, że drama ciągnąca się za rozwodem Brangeliny będzie nam towarzyszyć jeszcze trochę. Kiedy nawet wydaje się, że sytuacja jest opanowana, pojawiają się nowe doniesienia i zdjęcia, a karuzela śmiechu rozkręca się na nowo. Tym razem sytuacja jest dosyć niezwykła, bo piękna Angelina została sfotografowana w Kambodży z nowym, nikomu nieznanym towarzyszem.

Na zdjęciach widać uśmiechniętą gwiazdę i tajemniczego mężczyznę idących na targ w Siem Reap. Jak pisze RadarOnline jest to wyjście po udanej randce w luksusowym hotelu. Co więcej, Angelina przedstawiła już całą swoją gromadkę nowemu znajomemu i dzieci podobno bardzo go polubiły. Gwiazda chce utrzymać nową znajomość w tajemnicy, ale nie schodzący z jej twarzy uśmiech świadczy o tym, jak bardzo jej odpowiada nowa relacja. Na targu partner Angie kupił jej i bliźniakom złote bransoletki a potem wybrali się razem na przejażdżkę rikszą.

Według portalu, Brad będzie wściekły o to, że obcy mężczyzna tak łatwo wszedł do jego rodziny, podczas kiedy on musi się umawiać z własnymi dziećmi z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Co o tym myślicie? Zakochała się? Robi na złość Bradowi? Ten człowiek tak naprawdę jest kolegą? Ach, tyle pytań bez odpowiedzi…

Zobacz: Sprawa smsów Brada Pitta i Jennifer Aniston nabiera rumieńców! Do akcji wkroczyła Angelina Jolie i zaskoczyła jeszcze bardziej

Angelina Jolie nowy partner

Angelina Jolie nowy partner

Angelina Jolie ma nowego partnera

Angelina Jolie ma nowego partnera

Z kim ma romans Angelina Jolie?

Z kim ma romans Angelina Jolie?

Uważasz, że Angelina Jolie zrobiła to z premedytacją?Komentarzy: 1


Gość | 6 marca 2017, 19:12

Ale tania sensacja ! Jolie ma romans z ochroniarzem …. Tak ciężko się domyślić kim jest ten facet ?
Te ploty są straszne !


Dodaj komentarz
×