Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 17.03.2018

Oto nowy partner Angeliny Jolie! Wyciekły do internetu ich wspólne zdjęcia!

Angelina Jolie drugi ślub


Angelina Jolie i PraCh Ly są parą?

Angelina Jolie rozwiodła się z Bradem Pittem półtora roku temu i do tej pory jej nazwisko łączone było jedynie z tajemniczym brytyjskim milionerem, którym okazał się Elon Musk – założyciel PayPala, który jednak podobno porzucił piękną Angelinę, żeby zejść się ze swoją byłą – Amber Heard.

Po rozstaniu z Elonem, Angelina udzieliła kilku nostalgicznych wywiadów konstatując jedynie, że „nie lubi być samotna”. Jak się właśnie okazało, gwiazda nie ma porodów do narzekań. Serwis RadarOnline donosi o nowym partnerze pięknej Angeliny:

Angelina jest bardzo blisko z kambodżańskim DJem – PraCh Ly. Jest on gwiazdą w Kambodży, ale nie zależy mu na sławie. Znajomi pary donoszą, ze Angelina i muzyk zbliżyli się do siebie, po tym jak zostali sobie przedstawieni przez wspólną znajomą. Dj często widywany jest w Los Feliz, gdzie mieszka Angelina, który zabiera ją i dzieci do Cambodia Town w okolicy, gdzie buszują po sklepach, wchodzą do świątyń i jedzą kambodżańskie potrawy. PraCh Ly urodził się w Kambodży i jako dziecko przeprowadził z rodzicami do niebezpiecznej dzielnicy na Long Beach. Od zawsze zajmuje się muzyką, a Newsweek napisał o nim „pierwsza kambodżańska gwiazda rapu”

Dodatkowo, co dla Angeliny zawsze było kluczowe, muzyk ma świetne relacje z jej dziećmi, zwłaszcza z Maddoxem, który również jest Kambodżaninem i traktuje nowego partnera matki jak ojca:

Angelina dawno nie była tak szczęśliwa.

Gwiazda stara się angażować nowego partnera do swoich projektów – PraCh Ly prowadził specjalny pokaz jej filmu First They Killed My Father w Kambodży.

Gratulujemy! Wszystkim życzymy dużo miłości, ona jest najważniejsza!

Zmieszana Angelina Jolie na Złotych Globach uciekała wzrokiem podczas przemowy Jennifer Aniston. Teraz się tłumaczy

Ale to już było… i wróciło znowu. Angelina Jolie wyrwała dzieci od Brada Pitta i daje mu nieźle popalić

Ujawniono tożsamość niedoszłego męża Angeliny Jolie! To z tym miliarderem miała romans po rozstaniu z Bradem Pittem! Przystojny?

Angelina Jolie czy Jennifer Aniston? Która bardziej pasowała do Brada Pitta?Komentarzy: 1


Gość | 16 stycznia 2018, 17:47

To plotka której oficjalnie już zaprzeczono


Dodaj komentarz
×