Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Angelina Jolie nie ma za grosz litości! Wywinęła Bradowi okrutny numer tuż przed świętami

Angelina Jolie rzuca klątwy na Brad Pitt


Brad Pitt nie spędzi świąt z dziećmi

Brad Pitt przeszedł wiele z Angeliną Jolie. Najpierw wielkie uczucie, emocje, miłość i przysięgi wierności po grób. Potem prawie 12 szalonych lat, podczas których dużo się wydarzyło, po czym we wrześniu 2016 roku na wszystkich spadła jak grom z jasnego nieba informacja o ich rozwodzie. Angelina złożyła papiery w sądzie jako powód podając „różnice nie do pogodzenia”. W międzyczasie wyszło na jaw, że aktor był uzależniony od alkoholu i marihuany, oraz że stosował przemoc w stosunku do dzieci, których para ma sześcioro.

Przerażony tym wszystkim Brad poszedł na terapię, zapisał się do psychologa i do Anonimowych Alkoholików. Rzucił używki i skupił się na dzieciach, którymi rozstanie rodziców bardzo wstrząsnęło. Gromadka pary podobno stała się nie do zniesienia, a Angelina bez Brada zupełnie straciła nad nimi kontrolę. Przyzwyczajone do obecności obojga rodziców i wielu wyjazdów dzieci nie rozumieją tego, co się stało i dlaczego czas spędzają głównie w domu i to bez ukochanego ojca.

Jak donosi RadarOnline – Brad bardzo chciałby spędzić Boże Narodzenie z dziećmi, jednak pojawiły się problemy:

Tęskni za dziećmi bardziej niż kiedykolwiek. Widuje się z nimi, ale nie tyle ile by chciał i to zawsze w godzinach wyznaczonych przez Angelinę. Jego rodzice też tęsknią za wnukami i narzekają, że nie widują ich tyle ile by chcieli. Nalegają, żeby dzieci mogły spędzić Święta z nimi w Missouri, jednak jest na to mała szansa, Angelina nie będzie chciała spędzać Świąt bez dzieci. Brad boi się, że wywiezie je do Londynu albo gdzieś indziej, jest zupełnie nieobliczalna.

W święta człowiek powinien być z bliskimi! Angelino, nie bądź okrutna!

Co za zwrot! Angelina Jolie pogrywa sobie z Bradem Pittem! Załamany aktor jest gotowy zapłacić astronomiczną kwotę!

Dzieci są mądrzejsze od Angeliny Jolie i Brada Pitta! Ich decyzja na temat przyszłości jest godna podziwu!

Angelina Jolie w ogniu ostrej krytyki. Nie tak miała wychowywać swoje dzieci po rozstaniu!

Po czyjej stronie jesteś w sprawie rozwodowej Angeliny Jolie i Brada Pitta?Komentarzy: 1


Gość | 3 grudnia 2017, 14:23

A bRADOWI AKURAT ZALEZY NA TYCH DZIECIACH ,PRZECIEZ TO NIE JEGO DZIECI .
TO ADOPTOWANE ,TAKZE ROWNIE DOBRZE OBEDZIE SIE W SWIETA BEZ NICH .
CZEGO TO BABY NIE WYMYSLA, ZEBY ZROBIC FACTOWI NA ZLOSC ,PRZECIEZ BABY ZAWSZE PRZEGRYWAJA,MIMO,ZE WYDAJE IM SIE ZE ROBA FACETA W KONIA


Dodaj komentarz
×