Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.02.2018

Angelina Jolie i Brad Pitt zrobili ze swojego rozwodu reality-show! „Wszyscy będą mogli to zobaczyć”

Brad Pitt i Angelina Jolie znów razem


Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta będzie publiczny

Gdy w 2016 roku do mediów przedostała się informacja, że Brad Pitt i Angelina Jolie rozstali się na dobre, fani nie dowierzali. Mimo doniesień o naprawdę paskudnym konflikcie pomiędzy najpiękniejszą parą Hollywood wszyscy wierzyli, że uda im się pokonać problemy i nadejdzie iście filmowe szczęśliwe zakończenie. Niestety, życie to nie ekranowa fikcja, a pewnych problemów nie udało się przezwyciężyć – publiczne pranie brudów, alkoholizm Brada, zazdrość Angeliny… Brangelina oficjalnie przestała istnieć, ale przed byłymi kochankami najgorszy etap – formalny rozwód.

SZOK! Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się!

Jak donosi RadarOnline, nawet ten fragment drogi prowadzącej do ostatecznego rozstania nie będzie łatwy. Obok trudnych przesłuchań, składania zeznań, wzywania świadków i powoływania biegłych, Brad i Angie będą musieli zmierzyć się jeszcze z prasą i… fanami. Jak dowiedział się portal, żadne z nich nie złożyło do sądu wniosku o utajenie rozprawy. Konsekwencje? Na sali podczas przesłuchań będzie mógł pojawić się każdy, kto będzie miał na to ochotę.

Wszyscy będą mogli to zobaczyć. Nie ma żadnych ograniczeń co do obecności podczas rozpraw – podaje tabloid

Sąd ustanowił, że rozprawy będą jawne i jest już za późno na protestowanie. Najbliższe posiedzenie odbędzie się już wkrótce, a na widowni na pewno nie zabraknie przedstawicieli mediów i fanów, gotowych wynieść wszystkie sekrety pary na światło dzienne. A będzie co wynosić, bo według zagranicznych mediów ani Jolie ani Pitt nie zamierzają odejść polubownie i oboje będą wnosić o rozwód z orzeczeniem o winie.

Stawka, o którą Angelina Jolie i Brad Pitt będą walczyć w sądzie jest naprawdę wysoka. Nie chodzi tu nawet o majątek, za który bez problemu można by sobie sprawić wyspę albo dwie, ale o szóstkę dzieci. Shiloh, Maddox, Vivienne, Knox, Zahara i Pax mogą trafić pod pełną opiekę tylko jednego z rodziców, podczas gdy drugi będzie musiał zadowolić się odwiedzinami.

Szykuje się reality-show z prawdziwego zdarzenia.

Internautom opadły szczęki! Angelina Jolie seksowna jak nigdy. Brad Pitt teraz widzi, co stracił!

Zjawiskowa Angelina Jolie w luksusowym wydaniu przyłapana na zakupach w Paryżu! Jej płaszczyk to prawdziwa perła!

Piękna Angelina Jolie odwiedziła Brigitte Macron w pałacu prezydenckim! Ubrały się pod kolor!

Czy obejrzysz film o rozwodzie Angeliny Jolie i Brada Pitta?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×