Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 20.04.2018

Angelina Jolie ma depresję? „Od miesięcy czuje się samotna i opuszczona”Angelina Jolie jest w kiepskim stanie

Biedna Angelina Jolie. Od rozstania z Bradem Pittem, aktorka czuje się okropnie samotna i opuszczona. Jak donosi portal hollywoodlife.com, drastyczna zmiana w jej nastroju zaczęła nawet odbijać się na dzieciach gwiazdy, które strasznie martwią się o matkę.

Zobacz: SZOK! Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się!

Życie Angie nie jest już takie, jak kiedyś i gwiazda zaczyna to boleśnie odczuwać. Informator hollywoodlife.com zdradził, że aktorka czuje się coraz gorzej, a sprawy w domu zaczynają się komplikować:

Ostatnich kilka miesięcy zaczyna zbierać swoje żniwo. Angelina jest niesamowicie smutna i samotna, czuje się opuszczona. Wszystkie dzieci zaczynają się martwić – zwłaszcza Maddox, który przejął obecnie rolę „pana domu”, od kiedy Brada nie ma w pobliżu. [Maddox] nieustannie usiłuje podnieść Angie na duchu i sprawić, by była zdrowa i szczęśliwa – zdradza źródło portalu.

Para spędziła ze sobą niemal dekadę, więc to zupełnie naturalne, że Angelina czuje się nieswojo i tęskni za były mężem. To zresztą nie wszystko, bo gwiazda przyznaje, że żałuje swojej decyzji dotyczącej rozwodu, zwłaszcza w świetle ostatnich wyznań Pitta.

Zobacz: Angelina Jolie myśli o powrocie do Brada Pitta?

Wszystko wskazuje na to, że pojednanie pomiędzy jedną z najsłynniejszych par Hollywood wciąż jest na talerzu i nic nie jest niemożliwe!

Zobacz: Brad Pitt o alkoholizmie w „GQ” powiedział wiele. Pominął jednak jeden bardzo ważny wątek

Brad Pitt i Angelina Jolie w sesji dla People

Brad Pitt i Angelina Jolie w sesji dla People

Najpiękniejsze kreacje Oscarów: Angelina Jolie (2012)

Najpiękniejsze kreacje Oscarów: Angelina Jolie (2012)Komentarzy: 2


Gość | 8 maja 2017, 09:45

Taaa wierz w plotki


Gość | 7 maja 2017, 23:31

Ta kobieta jest nienormalna! Depresja z powodu rozbitego małżeństwa?? Dopiero słyszałam, że się zaręczyła i znowu wychodzi za mąż?? Zaburzona psychicznie osoba, adoptuje dzieci chyba bardziej na pokaz, bo gdyby o nie rzeczywiscie dbała jak prawdziwa matka, nie sprawialaby im takiego życia.. Jest niestabilna emocjonalnie i zawsze byla. Ze swojej choroby, a potem małżeństwa, zrobila widowisko, tez na pokaz. Chora kobieta, powinno się ją leczyc. Dobrze, ze Brad się od niej uwolnił.


Dodaj komentarz
×