Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.03.2018

To Angelina Jolie znalazła nową miłość? Nowe doniesienia w sprawie rozwodu z Bradem. Poszło o członka rodziny królewskiej!

Brad Pitt wyprowadza się od Angeliny Jolie?


Angelina Jolie i książę Andrzej mieli romans?

W poniedziałek Angelina Jolie złożyła w sądzie w Los Angeles pozew rozwodowy. Decyzją gwiazdy mocno zaskoczony był Brat Pitt. Powodem rozwodu ma być agresja aktora wobec dzieci, chociaż nie każdy w takie zachowania aktora wierzy.

Biograf Jolie Ian Halperin  zdradza inną wersję działań Angeliny. Podobno nadal chciała udawać, że jej rodzina jest idealna, ale pod warunkiem, że wyprowadzi się od męża.

Chciała wraz z dziećmi zamieszkać w Wielkiej Brytanii, idealnej bazie dla jej aktywności charytatywnych i politycznych, podczas gdy Brad zostałby w Los Angeles i nadal poświęcał się karierze filmowej. To oznaczałoby w praktyce tzw. „otwarte małżeństwo Dla świata zewnętrznego pozostaliby szczęśliwą rodziną, ale każde z nich byłoby wolne i mogłoby robić to, na co miałoby ochotę. Poza tym, Brad mógłby widywać dzieci kiedy tylko by chciał. – relacjonuje Daily Mail.

Angelina przedstawiła swoją propozycje Bradowi, a ten wpadł w szał. Doszło do awantury podczas której oboje się nawzajem oskarżali o zdrady. Pitt od lat miał dość napadów złości Jolie, która potrafi krzyczeć całymi godzinami.

Zależało jej na przeprowadzce do Wielkiej Brytanii, bo tam mogłaby całkowicie poświęcić się karierze politycznej. Chciała zamieszkać w wynajmowanej willi w hrabstwie Surrey i kontynuować dzieło, które zapoczątkowała Lady Diana. Chciałaby też otrzymać brytyjskie obywatelstwo i za kilka lat ubiegać się o miejsce Izbie Lordów. – zdradza Halperin

To nie wszystko. Jolie wymyśliła sobie, że poślubi członka rodziny królewskiej, chciała być jak nieżyjąca Diana.

Na jej radarze znajduje się książę Andrzej – dodaje informator.

Książę dziś jest  rozwodnikiem i jest szósty do tronu.

Zobacz: Brad Pitt zbroi się przed procesem z Angeliną Jolie! Znamy kolejne szczegóły

Zobacz:  Trudne życie szóstki dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta. Na jaw wychodzą szokujące fakty z domowego zacisza!

Książę Andrzej miał romans z Angeliną Jolie?

Książę Andrzej miał romans z Angeliną Jolie?

Ola Ciupa jak Angelina Jolie

Angelina Jolie zakochała się w księciu Andrzeju

Myślisz, że Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiodą się?Komentarzy: 1


Gość | 25 września 2016, 17:53

A jutro kolejny news z pupy na temat ich małżeństwa. Masakra.


Dodaj komentarz
×