Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.03.2018

Angelina Jolie błaga Brada Pitta o ratunek! Nie jest najlepiej

Angelina Jolie błaga Brada Pitta o pomoc


Angelina Jolie błaga Brada Pitta o pomoc

Kobieta zmienną jest. Angelina Jolie zdaje się nie być do końca przekonana, czy bardziej chce końca swojego małżeństwa z Bradem Pittem, czy jego wsparcia w trudnych chwilach. Jeszcze niedawno w mediach twierdziła, że to on jest winny rozpadowi ich rodziny i nie nadaje się na ojca, teraz szuka pocieszenia w jego ramionach. Problem w tym, że Pitt wcale nie ma ochoty jej pomagać. Jak donosi Radar Online, ten statek już odpłynął – Brad nie chce mieć z Angie nic wspólnego.

Angelina Jolie pozywa „Vanity Fair” za manipulację! Co za okropna sprawa!

Po okropnym skandalu, jaki wywołał wywiad w Vanity Fair, Angelina totalnie się załamała. Nie potrafi poradzić sobie z presją i krytyką, a wsparcia szuka… właśnie w byłym mężu:

Szóstka dzieci, przeprowadzka, masa rozpoczętych projektów – wszytko jest teraz na jej barkach. Ona potrzebuje jego pomocy, ale Brad jest przekonany, że chodzi jej tylko o kasę. Ma jej po prostu dość.  Prawda jest taka, że on jest jedyną osobą, która może jej teraz pomóc. Nic więc dziwnego, że wyciągnęła do niego rękę. Jest przekonana, że jemu ciągle zależy – twierdzi źródło portalu.

Wygląda na to, że w rodzinie Jolie-Pitt burza znów się nasila. Myślicie, że w końcu dojdą do porozumienia, czy skończy się obopólną nienawiścią i żalem?

Angelina Jolie nie odpuszcza! Tabloid donosi o wielkiej kłótni z Bradem Pittem! „Wypaliła w jego stronę naprawdę ciężką artylerią”

Angelina Jolie i syn Pax na obiedzie w Dniu Matki 2017

Angelina Jolie i syn Pax na obiedzie w Dniu Matki 2017

Angelina Jolie Versace

Angelina Jolie Versace

 

Uważasz, że Angelina Jolie zrobiła to z premedytacją?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×