Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 14.12.2017

19-letnia gwiazda Instagrama pokazała się w bikini na okładce gazety Ewy Chodakowskiej! Warto było czekać na te zdjęcia!

Angelika Mucha na okładce magazynu Ewy Chodakowskiej


Little Monster na okładce Be Active

Little Monster, czyli Angelika Mucha, to niekwestionowana królowa polskich social mediów. Internetowa gwiazda ma zaledwie 19 lat, a już zdążyła podbić serca milionom użytkowników na Instagramie oraz Snapchacie. Dodatkowo fani Little Monster znają Angelikę z jej zamiłowania do Justina Biebera. Sama chętnie mówi o sobie Mrs. Bieber.

Jak się jednak okazuje, Mucha zaczyna coraz częściej nawiązywać współpracę z prestiżowymi markami. Dlatego z pewnością do listy życiowych sukcesów może zaliczyć sesję okładkową do najnowszego numeru magazynu Ewy ChodakowskiejBe Active.

Po raz pierwszy Angelika Mucha pokazała się w tak odważnej odsłonie. Patrząc na reakcję internautów wybór gwiazdy Instagrama był trafnym pomysłem, ponieważ posypała się lawina pozytywnych komentarzy.

Dodatkowo w magazynie młodziutka gwiazda opowiedziała jak trenuje, by utrzymać tak wspaniałą sylwetkę oraz zdradziła, dzięki czemu zawdzięcza płaski brzuch.

Najnowszy numer Be Active z Angeliką Muchą na okładce już w sprzedaży!

A Wy, co sądzicie o sylwetce gwiazdy polskich social mediów?

Maffashion, Rezigiusz i Littlemooonster96 jako pokolenie social media. Tak prezentują się na okładkach popularnego magazynu

Mama Littlemooonster96 jest bardzo nowoczesna. Nie uwierzycie, jak kontroluje swoją córkę

Szok! Youtuberzy zamieszkali w centrum handlowym! „Jeśli przeszkadzają nam ludzie można iść do…” [WIDEO]

Czy podglądasz życie gwiazd na Instagramie?Komentarzy: 4


Gość | 14 grudnia 2017, 20:34

Jej ciało nie jest w ogóle wysportowane. Jest po prostu chuda. Wielka celebrytka.. Tragedia!


Gość | 9 grudnia 2017, 10:15

Nie wiem dlaczwego ona znalazla sie na tej okładce . Ma ladne cial,fakt ale ono jest takie z natury i nie musiała nad nim sie pocic . Na tej okladce powinny znajdować sie osoby które swoje ladne ciało zawdzieczaja wielkiemu poswieceniu .


Ania | 7 grudnia 2017, 14:44

no generalnie to ona jest po prostu z natury chuda. moim zdaniem nie widać nawet żeby cokolwiek ćwiczyła…


Patrycha | 6 grudnia 2017, 14:55

Szczerze to ona jakiegoś cudownego ciała nie ma. Widać, że sba o figurę, ale żeby jakieś pocenie się na siłce to nie widać po niej. Ja po odchudzaniu z iqgreen i siłowni wyglądam o wiele lepiej niż ona. Ale widocznie Ewka już nie stawia na to co kiedyś było dla niej ważne, a na fejm i kasę. Szkoda, bo kiedyś naprawdę byłam jej wielką fanką.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×