Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.03.2018

Andrzej Piaseczny przesadził? Obraził parę gejów, a oni ujawnili kulisy z jego prywatnego życia! „Oto człowiek, który…”

Andrzej Piaseczny tajemnice


Andrzej Piaseczny obraził gejów

Andrzej Piaseczny znów trafił w ogień krytyki. Jakiś czas temu piosenkarz wygłosił, w obecnych czasach niestety mało popularną, opinię na temat parad, dumy i… wiary w Boga:

W czasach, w których wszyscy chcemy wymachiwać różnymi flagami i pokazywać, że jesteśmy z czegoś dumni (po angielsku: pride), organizując uliczne parady, to ja ogłaszam wszem i wobec, że jestem dumny z tego, że wierzę w Boga – powiedział Andrzej

To nie spodobało się najsłynniejszemu, gejowskiemu „małżeństwu”, znanemu jako twórcy strony Nasze Wielkie Krakowskie Wesele. O Marku i Jędrzeju było głośno kilka lat temu, gdy przy pomocy prawnika zagrali na nosie polskim przepisom dotyczącym legalizacji związków partnerskich i małżeństw homoseksualistów. Adwokat pomógł im tak skonstruować szereg umów prawnych, że technicznie rzecz biorąc obaj mają takie same prawa i obowiązki wobec siebie jak pary po „normalnym” ślubie.

Choć zamieszanie wokół nich ucichło, panowie znów trafili na piedestał przez ostre skrytykowanie Piasecznego. W swoim wpisie zarzucili mu między innymi hipokryzję:

A my jesteśmy zażenowani. Absolutnie nie z powodu wyznania wiary Andrzeja Piasecznego, lecz ze względu na koniunkturalne posługiwanie się nią. Oto człowiek, który z prawdy o swoim prawdziwym życiu uczynił tajemnicę poliszynela. Oczywiście – jak każdy – i Piasek ma prawo strzec swojej prywatności, jeśli doszedł do przekonania, że to jakiej jest orientacji albo to z kim dzieli życie, mogłoby zagrozić jego zawodowym profitom. To są indywidualne wybory. My sami wolelibyśmy zaryzykować karierę i pieniądze niż kiedykolwiek wyprzeć się siebie nawzajem i naszych uczuć. Ale można oczywiście odwrotnie. Nie oceniamy tego. Jesteśmy natomiast zażenowani tym, że ktoś, kto z jednej strony w imię prywatności robi tajemnicę z prawdy o swoim życiu, z drugiej strony ujawnia jakiś bardzo osobisty jego aspekt – dziwnym trafem akurat ten jeden, który może spodobać się obecnej władzy, jej wyborcom i prezesowi telewizji. Nie wiemy w jakiego Boga wierzy Piasek – ale jest prawdopodobne, że ten z naszej strony nieba raczej niespecjalnie przepada za manifestowaniem wiary dla kariery, półprawdami i nieszczerością.

Myślicie, że pozwolili sobie na zbyt wiele czy wręcz przeciwnie, mają rację?

Andrzej Piaseczny jednak nie wystąpi w Opolu? Jest oficjalne oświadczenie!

Zaskakujące wyznanie Andrzeja Piasecznego – ukrywał to przez wiele lat! Wreszcie odważył się na szczerość!

Andrzej Piaseczny zmienił zdanie o prezesie TVP! Teraz jak lew broni Jacka Kurskiego!

Masz wśród znajomych homoseksualistów?Komentarzy: 12


Niewierzący, praktykujący! | 2 grudnia 2017, 17:11

W imię Wiary w Boga Wszechmogącego!


Gość | 2 grudnia 2017, 16:54

W imię wiary w Boga Wszechmogącego!


Tom | 18 listopada 2017, 11:41

Jestem z Andrzejem a tych dwóch niech bierze z niego przykład. Tych wszystkich parad homo ma po dziury w du…


Ewa L. | 17 listopada 2017, 12:03

Piasek od dawna manifestuje swoje uczucia religijne i przynależność do wiary chrześcijańskiej. Nigdy nie czynił tego e sposób ostentacyjny, uczestniczył w wielu artystycznych przedsięwzięciach religijnych ( między innymi koncerty w klasztorze na św Krzyżu) już od prawie 7 lat. ( zaznaczam że to czas działanie poprzedniej władzy). Myślę, że deklaracja Piaska nie jest po to aby się komukolwiek podlizać. W obecnej sytuacji naszego kraju zawsze będziemy szukać w wypowiedziach osób znanych ( bardziej lub mniej) drugiego dna. Ja powiem tylko tyle – nie dajmy się zwariować!


Gość | 17 listopada 2017, 10:39

Gej czy nie gej jego sprawa a panowie to dlaczego demonstrują tak swoje preferencje, w imię czego ….


Gość | 17 listopada 2017, 10:38

Jestem zawsze za Piaskiem. Nie chcę łączyć kariery z prywatnością i przez tyle lat jest wytrwały. Pokażcie drugiego takiego. Klasa sama w sobie.


Morcinek | 17 listopada 2017, 09:47

Przecież od dawna wiadomo że nie jes lepszy od nich.Stary dziad


Gość | 17 listopada 2017, 09:04

Panowie powiedzieli bardzo mądre słowa, a Piaseczny jedynie się upokorzyl


Zniesmaczona | 17 listopada 2017, 08:46

Panowie potrzebujá rozgłosu.Zniżajác się do takich beznadziejnych tekstòw popularności raczej nie zdobędà,wręcz odwrotnie.


Gość | 16 listopada 2017, 14:42

Szacun, że Andrzej nie ma potrzeby robić PARADY ze swojego życia prywatnego. Jest znany jako artysta więc dlaczego komuś to przeszkadza?


Gość | 16 listopada 2017, 14:37

Co za czasy!!!! Panowie zrobili się sławni przez to, że lubią publicznie mówić o swoich nie tylko prywatnych, ale i intymnych sprawach, a czepiają się Andrzeja, że ten nie rozpowiada o swoim życiu intymnym. Smutne, że w naszym kraju jak ktoś dumnie przyzna, że jest katolikiem, to zaczną mu grzechy publicznie wyliczać…


AS2705 | 16 listopada 2017, 13:51

Panom życzę czytania ze zrozumieniem …. żałosny wpis,… poruszony temat dotyczył wiary w Boga, nie dotyczył LGBT i ich wojowania się ze światem. Tylko ogólnie tego że ludzie śmieją się z wiary innych ludzi. Stąd oświadczenie piosenkarza że on też w Boga wierzy. I pomyśleć że Pan Grabarczyk wyciął wypowiedź z kontekstu i rozpowszechnił swój jadowity wpis na fb… żal -przede wszystkim brak szacunku do tego że druga osoba ma prawo wierzyć w Boga i nie latać ze sztandarami w związku ze swoją wiarą.


Dodaj komentarz
×