Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 17.03.2018

Polsat dostał absurdalne polecenie z kancelarii prezydenta

Andrzej Duda Polsat


 

Andrzej Duda w loży podczas Pucharu Polski

Wtorkowy wieczór był specjalny dla wszystkich fanów rodzimej piłki nożnej – na stadionie PGE Narodowym odbył się bowiem finał Pucharu Polski. Nawet sam prezydent Andrzej Duda pojawił się na trybunach, by kibicować swoim faworytom! Co dziwniejsze, nie zdecydował się na towarzystwo prezesa PZPNu. Zamiast tego wraz z ministrem sportu Witoldem Bańką zasiadł w prywatnej loży spółki PGE.

O obecności prezydenta i całej sprawie poinformował dyrektor do spraw sportu w Telewizji Polsat. Marian Kmita zdradził również szczegóły zza kulis prezydenckiej wizyty. Po meczu miała się z nim skontaktować pracownica z Kancelarii Prezydenta Dudy:

 Poinformowała, że „jest polecenie, aby nie pokazywać prezydenta w telewizji„. Zapytałem wówczas, co jest powodowane takim postanowieniem, lecz niestety nie otrzymałem satysfakcjonującej odpowiedzi – wyjawił w wywiadzie dla polsatsport.pl

Kmita miał powołać się na fakt, że Polsat jest prywatną stacją telewizyjną i takie polecenia nijak się ich nie imają. Przyznał jednakowoż, że gdyby pracownica poprosiła, zamiast rzucać komendami, rozważyłby przychylenie się do życzenia Kancelarii Prezydenta.

Jednak takie postawienie sprawy było cokolwiek kuriozalne – skwitował żądania KP.

W sumie trochę mu się nie dziwimy…

Zobacz: Andrzej Duda wysłał list do rodziny Witolda Pyrkosza. Co w nim napisał?

02-05-2016 Warszawa Gwiazdy na finale Pucharu Polski fot. P.Kibitlewski  fot. P.Kibitlewski/ONS

Andrzej Duda na finale Pucharu Polski

02-05-2016 Warszawa Gwiazdy na finale Pucharu Polski fot. P.Kibitlewski  fot. P.Kibitlewski/ONS

Prezydent siedział w prywatnej loży PGE

Co wolisz: Polsat czy TVN?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×