Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

Słynny profesor wyjawił historię z życia Andrzeja Dudy, od której włosy stają dęba! „Spytałem go nawet…”

Andrzej Duda smoleńsk


Andrzej Duda miał lecieć samolotem, który rozbił się w Smoleńsku

Choć obecnie tragedia, która wydarzyła się pod Smoleńskiem w 2010 roku służy jako tło dla politycznych przepychanek, a teorie na temat tego co wydarzyło się naprawdę z samolotem Tu-154 przypominają już teorie spiskowe na temat Strefy 51, był to bez wątpienia wypadek, który zmienił Polskę. 10 kwietnia 2018 roku minęło osiem lat od tragicznej w skutkach katastrofy lotniczej, w której zginęło 96 osób. Wśród nich był również Lech Kaczyński i Maria Kaczyńska, ówczesna para prezydencka oraz ukochany Joanny Racewicz, Paweł Janeczek. Mało brakowało, a na pokładzie znalazłby się również… Andrzej Duda.

Tajemnicę prezydenta, która mrozi krew w żyłach, wyciągnął na światło dzienne były prezes Trybunału Konstytucyjnego i słynny profesor, Andrzej Zoll. W najnowszej książce Od dyktatury do demokracji. I z powrotem, Zoll przywołuje spotkanie z Dudą, z którym widział się 9 kwietnia w Warszawie na Dworcu Centralnym.

Nie ma wątpliwości: choroba Kingi Dudy, która jest oczkiem w głowie dumnego ojca, ocaliła go od śmierci w niewyobrażalnej katastrofie.

Rozemocjonowani Agata Duda i Andrzej Duda zagrzewają do walki Polaków na Igrzyskach Olimpijskich w Korei Południowej! Mają śliczne ubrania!

Andrzej Duda pierwszy raz opowiedział o początkach burzliwego związku z Agatą!

Jest afera! Andrzej Duda nagrodził orderem polskiego wokalistę, a ten go poniżył! „Udowodnił, że jest odważny”

 

Czy uważasz, że pomnik na cześć ofiar katastrofy smoleńskiej powinien pojawić się na Krakowskim Przedmieściu?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×