Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 12.12.2017

Marina Łuczenko robi z 4-letniego dziecka gwiazdę na Instagramie! Fani podzieleni

Marina Instagram telefon


Marina Łuczenko promuje swoją bratanicę

Obecny rok sporo zmienił w życiu Mariny Łuczenko. Jej sławny mąż, obecnie bramkarz Juventusu TurynWojciech Szczęsny zmienił barwy klubowe, co sprawiło, że z całym inwentarzem rodzina państwa Szczęsnych musiała się przeprowadzić do kolejnego włoskiego miasta. Przed tą życiową rewolucją Marina nabrała jednak sporo sił, odpoczywając na licznych wakacjach z mężem oraz na babskich wypadach ze swoją serdeczną przyjaciółką Sarą Boruc.

Polskie WAGs szaleją na Mykonos w bikini! Tym razem bez mężów! Która jest piękniejsza?

Marina zabrała się nawet za nagrywanie piosenki do słów napisanych przez swojego ukochanego małżonka… Przypomnijmy, że już wcześniej zapowiadała swój spektakularny powrót na sceny muzyczne, jej nowy album miał bowiem powstać w Londynie, czym Wojtek chwalił się z jednym z wywiadów. Pojawił się nawet pierwszy utwór , który atrakcyjna wag zaprezentowała w Dzień Dobry TVN, ale na tym na razie się skończyło. Jak donosił wówczas Fakt, Marina zmieniła zdanie i zamiast robić karierę muzyczną woli urodzić dziecko.

Marina i Wojtek zaczęli myśleć wiec o powiększeniu rodziny – mówił informator tabloidu.

Marina nagrała piosenkę z tekstem Wojciecha Szczęsnego!

Amelka Łuczenko na Instagramie – kto to?

Marina najwyraźniej poczuła silny instynkt macierzyński, bowiem ostatnio spędza sporo czasu ze swoją 4 letnią bratanicą Amelką. Być może również spektakularna ciąża Anny Lewandowskiej skłoniła Marinę do tego, że i ona zaczęła na poważnie myśleć o dziecku? Zanim jednak na świat przyjdzie potomek zdolnego bramkarza i zdolnej piosenkarki, Marina postanowiła najpierw wypromować swoją bratanicę Amelkę!

Łuczenko zalała swój profil słodkimi zdjęciami małej dziewczynki. Nie zabrakło również zabawnego filmiku z bratanicą w roli głównej. Amelka ma już nawet własny profil prowadzony przez jej mamę.

Wojciech Szczęsny podpisał atrakcyjny kontrakt z nowym słynnym klubem! Wiemy ile będzie zarabiał!

Opinie internautów oczywiście są podzielone. Fani Mariny zastanawiają się czy robienie z małej dziewczynki gwiazdy Instagrama jest w porządku? Są również bardzo ostre komentarze:

  • Właśnie dzięki takim pustym laluniom na tym świecie jest jak jest
  • Musze się z Tobą zgodzić

A jakie jest wasze zdanie w tym temacie? Marina doskonale zna mechanizm show-biznesu i maediów społecznościowych, więc na pewno wie, co robi.

Wojtek Szczęsny nie oszczędza na podróżach z Mariną Łuczenko. Na wakacje wydali…

Marina Łuczenko promuje swoją bratanicę

Marina Łuczenko promuje swoją bratanicę

Marina Łuczenko promuje swoją bratanicę

Marina Łuczenko promuje swoją bratanicę

Marina Łuczenko promuje swoją bratanicę

Marina Łuczenko promuje swoją bratanicę

Czy Marina Łuczenko ma rację?Komentarzy: 3


Gość | 22 sierpnia 2017, 04:49

Kasy za mało maja,nie dość,że cyckaja Szczęsnego z kasy ile wlezie,on funduje im wycieczki po całym świecie to jeszcze dziecko wopychaja do showbisnesu.Ach,ta ukraińska miłość do dziengów…


Gość | 14 sierpnia 2017, 15:45

Serio, tak według was wygląda 4-letnie dziecko?? Amelka ma 8 lat. Może najpierw sprawdzajcie swoje informacje, zanim je zamieścicie?


Gość | 13 sierpnia 2017, 18:25

eh te Ukrainki..
.


Dodaj komentarz
×