Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 23.01.2018

Amal i George Clooney razem na Złotych Globach! Aktor wyznał żonie na scenie miłość! I to w jaki sposób [wideo]George Clooney i jego żona, Amal po raz pierwszy oficjalnie jako małżeństwo pojawili się na gali Złotych Globów. Wszyscy czekali, aż ta para w końcu wystąpi razem na ważnej ceremonii.

Dziennikarze ekscytowali się przede wszystkim kreacją Amal, która uchodzi za jedną z najlepiej ubranych kobiet na świecie. Na galę wręczenia nagród filmowych wybrała suknię od Diora, do której założyła białe rękawiczki – które jak zdradziła,pochodzą z jej szafy. I to te rękawiczki najbardziej rozpalały komentatorów mody na czerwonym dywanie.

Nic dziwnego, że George Clooney, który tego wieczoru odbierał nagrodę specjalną za szczególne osiągnięcia w kinematografii, nie mógł oderwać od niej wzroku. Kiedy stanął na scenie, aby wręczyć statuetkę, zaskoczył wszystkich gości bardzo osobistym wyznaniem skierowanym do żony.

To niesamowita sprawa, kiedy się kogoś pokocha powiedział patrząc na Amal. – Zwłaszcza kiedy czekałeś na to całe swoje życie, które trwa już 53 lata. Amal, bez względu na to jaka chemia nas połączyła, nie potrafię bardziej okazać dumy z tego, że jestem twoim mężem.

Amal nie kryła wzruszenia wyznaniem ukochanego. A goście nie mogli się nadziwić, że wieczny kawaler Hollywood w końcu wpadł w sidła miłości. I to jak skutecznie! 😉

 

George ClooneyKomentarzy: 0


Dodaj komentarz
×