Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.02.2018

Alicja Bachleda-Curuś porzuci dotychczasowe życie i wróci do Polski?

Alicja Bachleda-Curuś wraca do Polski?


Alicja Bachleda-Curuś wraca do Polski?

Alicja Bachleda-Curuś w ostatnim czasie dość długo przebywała w Polsce. Wszystko dlatego, że do kin weszła najnowsza produkcja z jej udziałem – 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach. Aktorka gra tam jedną z głównych ról. Była też obecna na dwóch premierach. Nie zawiodła fanów i olśniła swoimi kreacjami. Przyznała też, że bardzo cieszyła się z tego, iż po dość długiej przerwie zagrała po polsku.

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś zdradziła nam patent na podsycanie namiętności w związku 

Alicja w Polsce wzięła też udział w kampanii reklamowej. Ponadto kupiła mieszkanie w Krakowie. Spekuluje się, że teraz może wrócić do Polski. W rozmowie z Super Expressem, Karolina Korwin Piotrowska przyznała, że Alicja powinna wyprowadzić się ze Stanów Zjednoczonych i skupić na pracy w naszym kraju.

Tam raczej ona już nie ma pracy. Tam jej chyba już nikt nie zatrudnia, więc to jest bardzo dobry pomysł, żeby grała w Polsce. Tutaj coś znajdzie bo jest w aureoli hollywoodzkiej gwiazdy. Byłoby super, gdyby coś w Ameryce jeszcze się jej udało, ale na razie to tu może liczyć na ciekawsze propozycje. Poza tym tu istnieje celebrycko. Zapraszają ją na jakieś imprezy, może jakieś reklamy zrobić – mówi

Chcielibyście, żeby Alicja wróciła do Polski?

Zobacz: Mikołaj Roznerski i Alicja Bachleda-Curuś są razem? Jest komentarz aktora!

Alicja Bachleda-Curuś wyjechała z synem Henryk Tadeuszem na wakacje

Alicja Bachleda-Curuś wróci do Polski?

Alicja Bachleda-Curuś (fot. ONS)

Alicja Bachleda-Curuś przeprowadzi się do Polski?

Czy Alicja Bachleda-Curuś jest dobrą aktorką?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×