Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.02.2018

Ależ ona jest w nim zakochana! Alicja Bachleda-Curuś nie widzi świata poza Gortatem. Zrobili kolejny duży krok

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat są w związku


Alicja Bachleda-Curuś przedstawiła Marcina Gortata rodzicom

To było zaskakujące połączenie, lecz nie da się ukryć, że bardzo trafione. Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat oficjalnie są parą od nieco ponad dwóch tygodni, a media oszalały na ich punkcie. Nie trudno zauważyć natomiast, że oni oszaleli na własnym punkcie – czułe gesty, poważne życiowe decyzje… Nie ma wątpliwości, że ta para szybko stanie na ślubnym kobiercu, bo wygląda na to, że żyć bez siebie nie mogą.

Marcin Gortat zachwycony Williamem: „Niesamowite spotkanie dla mnie i dla Alcji”. Opowiedział o wpadce z księżną [WIDEO]

Jak twierdzi magazyn Życie na gorąco, ich relacja wkroczyła ostatnio na kolejny poziom i robi się coraz poważniejsza. Alicja zdecydowała się nawet na odważny krok – przedstawiła nowego ukochanego swoim rodzicom.

Nie jest sekretem, że dla Bachledy-Curuś rodzice są najważniejsi. Ich zdanie nie ma sobie równych, ale na szczęście dla Marcina, zrobił na nich bardzo dobre wrażenie. To dzięki niemu Alicja mocniej związuje się z Polską i wcale nie jest wykluczone, że już wkrótce wróci wraz z synem na stałe do kraju – będą musieli poczekać, aż kontrakt Gortata z Washington Wizards wygaśnie, ale do jego końca zostały tylko dwa lata.

Jak myślicie, zawojują czerwone dywany w 2019 roku?

Marcin Gortat spłaci wielki kredyt zaciągnięty przez Alicję Bachledę-Curuś? Robi się coraz poważniej!

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat na spotkaniu z księżną Kate i księciem Williamem

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat na spotkaniu z księżną Kate i księciem Williamem

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat są parą - dowody

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat są parą – dowody

 

Czy Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat pasują do siebie?Komentarzy: 2


Gość | 30 lipca 2017, 21:01

Dwa brzydale .


Gośćasa | 30 lipca 2017, 11:09

jastrzab bredzi jak potluczony, gortat z alicja spotykaja sie od maja, a nie od 2 tyg jeszcze nie wiadomo co z tego wyjdzie, a juz bredza o ich slubie ? chyba, ze jastrzab ich ozeni o ile zechca


Dodaj komentarz
×