Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 17.03.2018

Nowy chłopak Jennifer Lopez potwierdził, że są parą! Przy okazji zdradził żywieniowe grzeszki gwiazdy: „Zabije mnie za to”

Alex Rodriguez o jennifer Lopez


Alex Rodriguez o związku z Jennifer Lopez

I wszystko stało się jasne! Alex Rodriguez – amerykański bejsbolista – potwierdził to, o co jego i Jennifer Lopez podejrzewały media – są razem!

Po raz pierwszy na parę zwrócono uwagę na początku marca, po tym jak Jennifer polubiła zdjęcie Alexa na Instagramie. Dwa tygodnie później widziano ich na siłowni, z której wychodzili w krótkim odstępie czasowym. Wszystko wydało się niemalże pewne, gdy J.Lo pokazała niechcący zdjęcie z Alexem z wakacji na Bachamach. Fotka zniknęła z sieci w mgnieniu oka, ale screen zdążył trafić na czołówki kolorowych gazet. Media zwariowały, ale nadal oficjalnego potwierdzenia nie było, aż do teraz.

Zobacz: Jennifer Lopez pochwaliła się chłopakiem! Po chwili skasowała wspólne zdjęcie

Gwiazdor bejsbola w wywiadzie dla The View niczego już nie ukrywał. Zapytany o związek z J.Lo odpowiedział wprost:

To oczywiste… świetnie się bawimy, ona jest wspaniałą, wspaniałą dziewczyną, jedną z mądrzejszych osób jakie poznałem i cudowną matką. Ona lubi proste rzeczy, jest zwykłą dziewczyną, kocha rodzinę, jest wspaniałą siostrą i córką. Zabije mnie za to, co powiem, ale kocha lody czekoladowe i małe czekoladowe ciasteczka (tłum. Jastrząb Post)

Amerykańskie media ochrzciły już parę pseudonimem „J-Rod”. Prawda, że uroczo?

Zobacz: Jennifer Lopez rzadko jest tak wylewna. W dniu urodzin dzieci pozwoliła sobie na szczery wpis. O ojcu ani słowa, dziękuje za to…

Jennifer Lopez z nowym chłopakiem

Jennifer Lopez z nowym chłopakiem

 

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez są parą

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez są parą

Alex Rodriguez potwierdził związek z Jennifer Lopez

Alex Rodriguez potwierdził związek z Jennifer Lopez

Czy nowy chłopak pasuje do Jennifer Lopez?Komentarzy: 1


Gość | 3 kwietnia 2017, 19:45

Zabije go za to, że powiedział, że lubi czekoladowe ciasteczka. Boże ludzie nie przesadzajmy już z tym dążeniem do ideału. Siłownia, pudełka, zero cukru. Kurde luz!


Dodaj komentarz
×