Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.02.2018

Jennifer Lopez ma problemy! Była przystojnego Alexa Rodrigueza zaczęła mieszać w ich związku!

Alex Rodriguez nowym chłopakiem Jennifer Lopez


Przeszłość rozrywkowego sportowca powraca

Alex Rodriguez to obecny partner pięknej Jennifer Lopez. Bejsbolista amerykański, jeden z ulubionych sportowców Ameryki, wielki kobieciarz, który spotykał się między innymi z Kate Hudson, Madonną, Demi Moore czy Cameron Diaz. Jennifer świetnie zdaje sobie sprawę z przeszłości ukochanego, a ponieważ woli dmuchać na zimne to pozabezpieczała się nawet w taki sposób, że kazała Alexowi zwolnić wszystkie kobiety w swoim otoczeniu i zastąpić je mężczyznami.

A-Rod z chęcią przystał na jej żądania, ponieważ jest zafascynowany piękna J.Lo równie mocno jak ona nim, lecz okazuje się, że od przeszłości nie ma ucieczki! Jedna z kobiet, tym razem anonimowa, żąda od sportowca pieniędzy – i to nie byle jakich: kobieta z którą Rodriguez rozstał się w 2014 roku, od czasu zerwania co jakiś czas zgłaszała się do niego po pewne kwoty pieniędzy.

On zawsze odmawiał, a kiedy ostatnio znowu się do niego zgłosiła, wyznał, że spotyka się z Jennifer, że nie da jej żadnych pieniędzy i prosi o spokój. No i wtedy oczywiście się dopiero zaczęło – wściekła odrzucona, oznajmiła, że zamierza upublicznić wszystkie smsy jakie Alex do niej wysyłał, jeżeli nie dostanie od niego 600 tysięcy dolarów – donosi Hollywood Life

Alex nie chce się zgodzić, a Jennifer podobno jest wściekła na kobietę i planuje pokazać jej z kim zadarła. Ostro.

Jennifer Lopez znów zostanie mamą?! Wspaniałe wiadomości prosto z Hollywood

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na MET Gala 2017

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na MET Gala 2017

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na MET Gala 2017

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na MET Gala 2017Komentarzy: 1


Gość | 7 czerwca 2017, 13:19

Jennifer Lopez widocznie tez twierdzi ,ze to nie mydlo nie wymydli sie .


Dodaj komentarz
×