Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.02.2018

Alex Rodriguez zdradził Jennifer Lopez! Wszystko z pikantnymi szczegółami opowiedziała jego kochanka!

Alkex Rodriguez zdradził Jennfier Lopez


Alex Rodriguez zdradził Jennifer Lopez

Amerykańskie media wielokrotnie pisały już o szczęśliwej Jennifer Lopez, z wzajemnością zakochanej w przystojnym sportowcu Alexie Rodriguezie. Zza oceanu płynęły radosne wieści o tym, że planują ślub, że Jennifer myśli o dziecku, że A-Rod mający opinię wielkiego kobieciarza zwolnił ze swojego otoczenia wszystkie pracownice i zastąpił je mężczyznami, żeby ukochana nie czuła się niekomfortowo. Tymczasem okazuje się, że nie wszystko jest tak kolorowe, jak mogłoby się wydawać.

Jennifer Lopez znów zostanie mamą?! Wspaniałe wiadomości prosto z Hollywood

RadarOnline opublikował fragmenty rozmowy z pewną modelką fitness – Lauren Hunter. Alex i Lauren poznali się jeszcze w 2011 roku na siłowni. Kobieta zupełnie bez ogródek mówi o tym, że od pięciu lat jest kochanką sportowca:

Jennifer jest idiotką jeśli wierzy, że nie zdradza jej! Nie wydaje mi się, żeby był nią seksualnie zainteresowany, kiedy jest w łóżku z nią podejrzewam, że myśli o mnie. Lubi kiedy w łóżku mam na sobie wysokie obcasy, seksowną bielizną i jak się przebieram, zwłaszcza za uczennicę.

To jeszcze nic, kobieta twierdzi, że A-Rod wyśmiewał wiek Jennifer, a pytany przez kochankę, czy są razem unikał odpowiedzi:

Jest pełen pasji, kochający i czuły, lubi się przytulać i całować mnie we włosy. Ale sam seks nie jest delikatny i czuły! Jest dobry w łóżku, świetnie wyposażony i obrzezany! Nie wydaje mi się, żeby kiedykolwiek z kimkolwiek się „kochał”. On się w pewnym momencie odłącza, jego problemy biorą górę. (…) Lubi trójkąty, robiliśmy to. Ale najbardziej lubi patrzeć jak ja przeżywam rozkosz, nawet w niej nie brać udziału, tylko patrzeć. Bywałam u niego w Nowym Jorku, czasami nawet nie uprawialiśmy seksu, tylko on zaspokajał mnie, to było trochę dziwne.

Urocza młoda dama ma dodatkowo ostrzeżenie dla Jennifer:

Nigdy bym za niego nie wyszła za mąż!

Jak dalej potoczy się ta historia? Oby w stylu Hollywood, czyli z happy endem.

Jennifer Lopez pokazała się bez makijażu! Bardzo odważne nagranie trafiło do sieci

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na MET Gala 2017

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na MET Gala 2017

Alex Rodriguez potwierdził związek z Jennifer Lopez

Alex Rodriguez potwierdził związek z Jennifer Lopez

Czy nowy chłopak pasuje do Jennifer Lopez?Komentarzy: 4


zawszedoprzodu | 5 lipca 2017, 12:27

Nie ma co się dziwić, takie historie nie tylko szaraczków dosięgają niestety. przewaga jest u nas taka, że wystarczy do detektywa jakiegoś profesjonalnego z licencją jak w spy shop się zgłosić, żeby zebrał dowody i rozwód z orzeczeniem o winie niemal gotowy. a tam to walka na śmierć i życie bo w grę wchodzą grube miliony.


Gość | 9 czerwca 2017, 04:40

On jest zainteresowany tylko kamerami a nie JL obok


Gość | 8 czerwca 2017, 20:55

Musiał by mieć iloraz inteligencji ameby, by zdradzić JL z tamtą….. laska chce się wypromować cudzym kosztem. Jest paskudna i nie ma w niej nic seksownego.


Gość | 8 czerwca 2017, 11:24

Co za durnoty!


Dodaj komentarz
×