Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 18.12.2017

Aleksandra Kwaśniewska otwiera własny biznes! To dziś dość ryzykowna branża

Aleksandra Kwaśniewska w futrze na Instagramie


Aleksandra Kwaśniewska otwiera agencję turystyczną

Aleksandra Kwaśniewska należy do tych gwiazd, które rzadko chodzą na branżowe imprezy. Córkę byłego prezydenta ciężko jest też namówić na wywiad. Do kontaktu z fanami używa przede wszystkim Instagrama. Tam publikuje swoje, nawet te bardzo prywatne, zdjęcia.

Zobacz: Aleksandra Kwaśniewska prawie nigdy nie chwali się swoim mężem. Tym razem wrzuciła romantyczne zdjęcie

To, że Aleksandra lubi podróżować nie jest tajemnicą. Wyprawy stara się jednak organizować sama i szerokim łukiem omija biura podróży. Zdaniem przyjaciół Oli, tylko ona potrafi wszystkim świetnie się zająć i pamiętać o najdrobniejszym szczególe. Kwaśniewska na Instagramie prowadzi profil Lets.go.everywhere, który jest niejako zapisem jej wspomnień z podróży. Aleksandra zdradziła właśnie, że marzy o założeniu agencji turystycznej, która będzie stawiała na oryginalne wojaże.

Jeśli kiedyś udałoby się ten plan zrealizować, nie byłyby to wakacje all inclusive, a wyjazdy do jeszcze nie do końca odkrytych zakątków świata, które sama zwiedziłam i mogę polecić – mówi w wywiadzie dla Party

Aleksandra odwiedziła już wiele miejsc na świecie. Uwielbia jednak podróżować do Kolumbii czy Azji. Trzeba przyznać, że jej pomysł na biznes jest dość ryzykowny. W dzisiejszych, niebezpiecznych czasach dużo osób wybiera raczej wakacje w Polsce. Życzymy jednak sukcesów Oli i miejmy nadzieję, że już niedługo będzie można skorzystać z oferty jej biura turystycznego.

Zobacz: Aleksandra Kwaśniewska na letniej imprezie. Postawiła na klasyczny look i bardzo nietypową torebkę

Aleksandra Kwaśniewska otwiera biuro podróży

Aleksandra Kwaśniewska otwiera biuro podróży

Jakie biuro podróży ma Ola Kwaśniewska?

Jakie biuro podróży ma Ola Kwaśniewska?

Gdzie najbardziej lubisz spędzać wakacje?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×