Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 21.11.2017

Co się stało z seksownym Bohunem? W życiu prywatnym aktor też jest niezłym kozakiem! Jego historia może szokować!

Aleksander Domagarow i jego bujne życie towarzyskie


Co się dzieje z Aleksandrem Domagarowem?

Aleksandr Domogarow kiedyś przyprawiał tysiące polskich kobiet o szybsze bicie serca, uwodził swoim dzikim temperamentem roztaczając wokół siebie nieodparty męski czar. W Polsce stał się sławny w 1999 roku, gdy u boku seksownej Izabeli Scorupco został Bohunem w Ogniem i mieczem Jerzego Hoffmana. Gdyby nie szczęśliwe zrządzenie losu, polska publiczność mogłaby nigdy o nim nie usłyszeć.

Reżyser tę rolę powierzyć chciał bowiem Bogusławowi Lindzie. Ten jednak odmówił, twierdząc, że nie podoba się mu scenariusz. Skorzystał z tego przystojny Domagarow, którego zdjęcia próbne natychmiast zdobyły aprobatę całej ekipy. Jak wiemy wybór okazał się najlepszym z możliwych.

Aleksandra Żebrowska po raz pierwszy pokazała synka Henryka! Jest śliczny

Aleksander Domagarow zagrał jeszcze w kilku polskich produkcjach, m.in. w filmie Magdaleny Łazarkiewicz Na koniec świata. Podobno kiedy reżyserka zobaczyła Domogarowa, natychmiast uległa jego charyzmatycznemu urokowi.

Popularność amanta wśród polskiej kobiecej widowni stale rosła. Sypały się więc kolejne propozycje. Pojawił się nawet w Nocy czerwcowej, grając u samego mistrza Andrzeja Wajdy oraz w serialu Całe zdanie nieboszczyka.

Seksowna 47-letnia Izabella Scorupco w bikini na wakacjach w Meksyku! Co za ciało! Czas się dla niej zatrzymał

Aleksandr Domogarow: rosyjski Casanova czy damski bokser?

Dziś w Polsce już chyba mało kto pamięta o nim. Jednak w Rosji, 54-letni Aleksander Domogarow wciąż jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych aktorów. Dziennikarze nie spuszczają z niego oczu – i nic dziwnego, bowiem rosyjski amant wciąż dostarcza im pikantnych tematów na pierwsze strony gazet. Jego życie prywatne obfituje w kolejne romanse, a podczas rozwodów byłe żony wywlekają na światło dzienne pikantne sekrety aktora. Media wciąż plotkują o jego problemach z alkoholem i przemocą, twierdzą też, że Domogarow jest wyjątkowo kiepskim ojcem, nie przejął się nawet śmiercią swojego syna.

O podbojach sercowych Domogarowa krążą legendy. W Rosji aktor ma opinię casanovy i łamacza serc. Mało która kobieta potrafiła się oprzeć jego urokowi. Udało się to ponoć Izabeli Scorupco, Justynie Steczkowskiej i Marcie Klubowicz – choć Polki zawsze wypowiadały się o nim w samych superlatywach:

Miło nam się pracowało. Na planie był spokojny i koleżeński. Nie udało mi się jednak w nim zakochać, choć bardzo mnie ostrzegano. Od pierwszego wejrzenia jakoś mnie nie wzięło, a potem może zbyt krótko graliśmy ze sobą. Spaliśmy wprawdzie razem w autobusie, czekając na ujęcie przy świątyni Apolla nad morzem, ale on na siedzeniu przede mną, ja za nim. – mówiła Marta Klubowicz.

Córka Izabelli Scorupco wdała się w swoją piękną mamę! Wiemy, jak dziś wygląda!

Aleksandr Domogarow nie ma szczęścia do kobiet

Domogarow sam twierdzi, że nie ma szczęścia do kobiet, a kiedy decyduje się na złożenie przysięgi małżeńskiej, rozwód jest tylko kwestią czasu. Pierwszą żoną została jego młodzieńcza miłość, Natalja Sagojan, z którą miał syna Dmitrija. Związek rozpadł się, gdy Domogarow zakochał się w poznanej w teatrze Irnie Gunienkowej. Dla niej porzucił rodzinę, podobno zupełnie zrywając kontakt z pierwszym synem. To małżeństwo jednak również się rozpadło, bo Domogarow ponownie się zakochał, tym razem w młodziutkiej Nataszy Gromuszkinie. I to właśnie ten związek przyczynił się do zepsucia jego reputacji.

Domogarow twierdził, że Gromuszkina była kobietą, która wyzwoliła w nim to, co najgorsze. Przyznał, że dochodziło między nimi do rękoczynów, choć zarzekał się nigdy wcześniej nie uderzył żadnej kobiety.

Specjalnie doprowadzała mnie do szewskiej pasji – mówił. – Jakby czekała, aż ją uderzę.

Według niego to właśnie ona rozpuszczała plotki o jego agresywnych zachowaniach i alkoholizmie, próbując zniszczyć reputację męża. Wyznał również, że przez byłą żonę chciał popełnić samobójstwo. Gdy w akcie desperacji podciął sobie żyły, ona spojrzała na niego, rzucając:

To twój problem, i wyszła z domu.

Gdyby nie szybka reakcja brata aktora, lekarze nie zdołaliby go odratować. Kolejnego pocieszenia szukał w ramionach Iriny, ale i tym razem mu się nie powiodło. Kobieta odeszła, tłumacząc, że miała dość przemocy w związku.

Hollywoodzka gwiazda pokazała syna. Nazwała go polskim księciem!

Rodzinna tragedia Aleksandra Domogarowa

W lipcu 2008 r. w życiu Domagarowa doszło do okropnej tragedii. Jego syn Dmitrij został potrącony przez samochód i trafił do szpitala z poważnym urazem głowy. Mimo natychmiastowej interwencji lekarzy nie udało się go uratować. Domogarow nie zjawił się na jego pogrzebie. Twierdził, że nie chce oglądać własnego syna w grobie i wyjechał na gościnne występy do Izraela. Po powrocie zamknął się w domu i odciął od świata.

Jakiś czas temu rosyjskie gazety pisały, że Domogarow ustatkował się i odbudowuje relacje ze swoim drugim synem Aleksandrem, który nosi się z zamiarem pójścia w aktorskie ślady ojca.

Oby tylko aktorskie…

James Rodriguez zdradzał swoją piękną żonę z tą seksowną Rosjanką! [ZDJĘCIA]

Aleksander Domagarow i jego bujne życie towarzyskie

Aleksander Domagarow i jego bujne życie towarzyskie

Aleksander Domagarow i jego bujne życie towarzyskie

Aleksander Domagarow i jego bujne życie towarzyskie

Aleksander Domagarow i jego bujne życie towarzyskie

Aleksander Domagarow i jego bujne życie towarzyskie

Czy doceniasz polskich aktorów, którzy grają w zagranicznych produkcjach?Komentarzy: 2


Gość | 7 sierpnia 2017, 21:24

Dublowanie kolegów i to odsmażane wielokrotnie


Gość | 7 sierpnia 2017, 21:23

ZNOWU DOMAGAROW TO JUŻ ŻADNE REWELACJE PROSZĘ SIĘ WYSILIĆ


Dodaj komentarz
×