Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.02.2018

Agustin Egurrola i Nina Tyrka wrócili do siebie? Zaskakujące doniesienia tabloidu

Agustin Egurrolla


Nina Tyrka i Agustin Egurrola wrócili do siebie?

Kilka dni temu w mediach pojawiła się zaskakująca informacja o rozstaniu Niny Tyrki i Agustina Egurrolli. Jeszcze kiedyś uchodzili za idealną parę. W 2008 roku urodziła się ich córka, Carmen. Z czasem jednak okazało się, że drogi tej dwójki rozeszły się. Podobno powodem był brak czasu i zaangażowanie w pracę choreografa.

Media spekulowały, że tancerka wraz z córką wyprowadziły się od Agustina. Jaka było naprawdę – tego nie wiemy. Dzisiaj tygodnik Twoje Imperium zasugerował jednak, że w ich relacji nastąpił przełom. Jak czytamy w gazecie, para zabiera córkę na wspólne obiady.

Przychodzą do nas z córką na obiad. I wcale nie sprawiają wrażenia nieszczęśliwej rodzin – powiedział pracownik jednej z warszawskich restauracji.

Choreograf jest też często widywany, gdy wychodzi z  bloku, w którym Nina Tyrka wynajmuje obecnie mieszkanie.

Przestali drzeć koty ze sobą ze względu na córkę, Carmenkę, bo dziewczynka jest w siódmym niebie, gdy ma obok siebie oboje rodziców. Myślę, że oni mogą jeszcze do siebie wrócić – zdradza znajoma Niny

Czyżby Agustin i  Nina postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę? Czekamy, aż któraś ze stron potwierdzi te spekulacje. Trzymamy kciuki!

Agustin Egurolla i Nina Tyrka rozstali się

Agustin Egurolla i Nina Tyrka rozstali się

Agustin Egurrola, Nina Tyrka

Agustin Egurrola i Nina Tyrka wrócili do siebie

Uważasz, że Agustin Egurrola i Nina Tyrka powinni dać sobie jeszcze jedną szansę?Komentarzy: 1


Gość | 6 kwietnia 2016, 13:45

Gwiazdy telewizyjne prowadzą zupełnie inne życie niż normalni ludzie. Nie potrafią stworzyć prawdziwej rodziny, bo gdy tylko pojawiają sie jakieś problemy albo wkracza rutyna, to się rozstają. Smutne


Dodaj komentarz
×