Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 19.11.2017

Agnieszka Woźniak-Starak poszła do wróżki i oniemiała! Przepowiednia już się spełnia!

Agnieszka Woźniak-Starak wróżka


Agnieszka Woźniak-Starak chodzi do wróżki

Agnieszka Woźniak-Starak od dwóch sezonów jest prowadzącą wielkiego hitu stacji TVN – Azja Express. Pierwsza edycja była realizowana w Wietnamie, Laosie i Tajlandii, natomiast druga odsłona skupia się głównie na terenach Indii. Jak zdradziła sama prezenterka w rozmowie dla Super Expressu, to właśnie w Azji odnalazła swoje miejsce na ziemi. Natomiast nie był to do końca jej samodzielny wybór.

Agnieszka Woźniak-Starak odchudza męża! Zafundowała mu niezłą dietę

Piękna dziennikarka wyjawiła w wywiadzie, że kiedyś skorzystała z usług wróżki, która jej podpowiedziała, że właśnie w Azji odnajdzie cząstkę siebie i tam będzie czuła się najlepiej:

To jest przypadek, ale co ciekawe – kiedy raz byłam u astrolożki, która postawiła mi horoskop, wynikało z niego, że moim miejscem na ziemi jest Azja. I faktycznie, ja się tam świetnie czuję, nie ważne w której części jestem. Nie planowałam tego, ale cieszę się, że już naprawdę sporą część Azji udało mi się zobaczyć – wyznała Agnieszka Woźniak-Starak w Super Expressie.

Myślicie, że powstanie 3. sezon Azji Express i Agnieszka będzie miała okazję zwiedzić jeszcze większą część swojego ulubionego kontynentu?

Azja Express 2: Nikt nie odpadł! Pojawiła się za to NOWA para!

Agnieszka Woźniak-Starak - Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni 2017

Agnieszka Woźniak-Starak – Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni 2017

Agnieszka Woźniak-Starak - konferencja Azja Express 2

Agnieszka Woźniak-Starak – konferencja Azja Express 2

Kto wygra Indie Express (Azja Express 2)?Komentarzy: 4


Mirellka2Z | 25 października 2017, 13:24

Musze sie wam pochwalic w koncu zrzucilam wage – 8 kilo. Przeszukalam chyba caly polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam. Wygoglujcie sobie: ranking srodkow odchudzajacych xxally


Mirellka2O | 25 października 2017, 10:16

Musze sie wam pochwalic w koncu zrzucilam wage – 6 kilogramow. Przewalilam chyba caly polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam. Wygoglujcie sobie: ranking srodkow odchudzajacych xxally


Gośća | 20 października 2017, 17:08

same psychole


Gość | 20 października 2017, 09:22

niech ona wyjedzie do tej Azji i już tam zostanie na zawsze


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×