Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 17.03.2018

Wiemy jak Agnieszka Woźniak-Starak spędza piątkowy wieczór! Szykuje się do…?

Agnieszka Szulim


Agnieszka Woźniak-Starak szykuje się do Halloweenowej imprezy

Agnieszka Woźniak-Starak bardzo lubi domowe imprezy w wąskim gronie przyjaciół. Dzisiejszego wieczoru nie zamierza się nudzić. Na swoim Instagramie zdradziła jakie ma plany.

Gwiazda szykuje się do Halloweenowej imprezy.

#halloweeniscoming ????

Zdjęcie co prawda nie do końca zdradza pomysł na strój,  jednak domyślamy się, że może chodzić o przebranie a la Marylin Monroe? Agnieszka ma piękne, blond włosy dlatego odpowiednie wymodelowanie już zapewniło jej skojarzenia z legendarną gwiazdą.

Mam nadzieję, że Agnieszka zdradzi jeszcze dziś więcej szczegółów swojej stylizacji i pokaże z kim bawiła się tej nocy. Biorąc jednak pod uwagę z kim przyjaźni się dziennikarka to pewnie będzie stałe i sprawdzone grono najbliższych no i oczywiście mąż!

Obchodzicie Halloween? Lubie przebierać się na imprezy? Czekamy na kolejne stylizacje gwiazd, które zapewne pokażą na swoich profilach.

Zobacz: Mateusz Banasiuk ujawnia nieznane kulisy ślubu Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków: „Wiedziałem jakie mam wziąć ubrania, ale…”

Agnieszka Woźniak-Starak szykuje się do Halloween Instagram

Agnieszka Woźniak-Starak szykuje się do Halloween Instagram

Uważasz, że Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak pasują do siebie?Komentarzy: 2


Gość | 29 października 2016, 08:20

to zaklamanie wylewa sie z Szulim bardziej niz kiedykolwiek ,P Jastrzebska to juz bardziej w tylek jej wejsc nie moze. Zegnaj Jastrzeb ,moj limit ogladania tej (bawimy sie jak damy, bo jak nie damy to sie nie bawimy) pani sie wyczerpal


Gość | 29 października 2016, 00:10

te artykuly sa tak mdle jak ta cala Szulimi


Dodaj komentarz
×