Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.02.2018

Agnieszka Woźniak-Starak planuje ciążę?!

Agnieszka Woźniak-Starak


Agnieszka Woźniak-Starak chce mieć dziecko

Gwiazda TVN i prowadząca program Azja Express wraz ze swoim mężem Piotrem Woźniakiem-Starak niedawno świętowali pierwszą rocznicę ślubu. Para pobrała się 27 sierpnia 2016 roku w Wenecji, a ślub do ostatniej chwili owiany był tajemnicą. Dziedzic milionowej fortuny i producent filmowy jest drugim mężem Agnieszki Woźniak-Starak.

Podczas pierwszego małżeństwa macierzyństwo dla gwiazdy TVN było czymś zupełnie niepotrzebnym. Woźniak-Starak jeszcze kilka lat temu wspominała, że dziecko nie było wówczas dla niej priorytetem. Los bywa jednak przewrotny i zaskakujący. Tuż po drugim ślubie Agnieszka Szulim zdobyła się na szczerość i podzieliła się bardzo traumatycznym wydarzeniem ze swojego życia. Będąc żoną Adama Badziaka poroniła.

Niedawno Adam Badziak został ojcem. Jak informuje Twoje Imperium, w Agnieszce narodziła się chęć bycia mamą i bardzo marzy o tym, by urodzić swojemu drugiemu mężowi syna.

Nieoficjalnie mówi się, że dziennikarce bardzo zależy na tym, by urodzić syna, o którym marzy jej mąż – pisze Twoje Imperium.

Czy czeka nas kolejna głośna ciąża w tym roku? Trzymamy kciuki.

Były mąż Agnieszki Szulim został ojcem! Pochwalił się ślicznym bobasem!

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr na Balu TVN 2017

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr na Balu TVN 2017

Agnieszka Woźniak-Starak wystawiła suknię ślubną na aukcji

Agnieszka Woźniak-Starak wystawiła suknię ślubną na aukcji

Uważasz, że Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak pasują do siebie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×